E1 ELEKTRO PROJEKT, s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 98 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 42/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
Firma dosahuje tržby (316 tis. €).
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
- EBITDA marža10,3 %
- ROA (návratnosť aktív)6,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)19,7 %
- Zadlženosť65 %
- Kapitálová primeranosť34,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 3.26netIncome: 10 299revenue: 315 519prevNetIncome: -43 309
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 34.64equity: 52 260assets: 150 881
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 65.36equity: 52 260assets: 150 881
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -11.62revenueYoY: 98.29validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 10.30netMargin: 3.26ebitda: 32 508revenue: 315 519
Altman Z''-Score3.44Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.68 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.97 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.23 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.56 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 6.83 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 6.83 % vs. predchádzajúce -29.41 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 65.36 % vs. predchádzajúce 71.50 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.09× vs. predchádzajúce 1.08×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 3.26 % vs. predchádzajúca -27.22 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 34.64 % vs. predchádzajúca 28.50 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 98 % na 316 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 3.3 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 35 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 316 tis. € | 159 tis. € | +98,3 % |
| EBITDA | 33 tis. € | -21 tis. € | +256,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 29 tis. € | -19 tis. € | +256,9 % |
| Čistý zisk | 10 tis. € | -43 tis. € | +123,8 % |
| Aktíva | 151 tis. € | 147 tis. € | +2,5 % |
| Vlastné imanie | 52 tis. € | 42 tis. € | +24,5 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 6. 2014
- Sídlo
- Ružová 627/22, 92901, Dunajská Streda
- Štatutárny orgán
- 4 4 osoby (po prihlásení)
- 28. 6. 2014Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie34.6%
- Cudzie zdroje65.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 316 tis. € | 151 tis. € | 52 tis. € | 33 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 159 tis. € | 147 tis. € | 42 tis. € | -21 tis. € | -43 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 289 tis. € | 230 tis. € | 85 tis. € | 31 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 714 tis. € | 409 tis. € | 75 tis. € | 37 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 260 tis. € | 257 tis. € | 60 tis. € | 34 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 175 tis. € | 193 tis. € | 45 tis. € | 29 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 294 tis. € | 250 tis. € | 37 tis. € | 17 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 733 tis. € | 414 tis. € | 33 tis. € | 25 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 662 tis. € | 247 tis. € | 24 tis. € | 13 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 959 tis. € | 340 tis. € | 22 tis. € | 26 tis. € | 15 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 6. 2014
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla28. 6. 2014 → 11. 10. 2021
Alžbetínske námestie 1194/1, Dunajská Streda
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 18. 3. 2023
- 2Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 28. 6. 2014
- 3Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadeníod 28. 6. 2014
- 4Príprava a vypracovanie technických návrhov, grafické a kresličské práceod 28. 6. 2014
- 5Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätieod 28. 6. 2014
- 6Montáž a opravy telekomunikačných zariadení mimo jednotnej telekomunikačnej sieteod 28. 6. 2014
- 7Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 28. 6. 2014
- 8Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácieod 28. 6. 2014
- 9Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 28. 6. 2014
- 10Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 28. 6. 2014
- 11Prípravné práce k realizácii stavbyod 28. 6. 2014
- 12Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 28. 6. 2014
- 13Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 28. 6. 2014
- 14Výkon činnosti stavbyvedúcehood 28. 6. 2014
- 15Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrickýchod 28. 6. 2014
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47831774
- RÚZ ID
- 1549757
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 6. 2014Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat959 248 EUR · rok 2016
- 1. 2. 2015Registrácia platcu DPHSK2024108108
- 28. 6. 2014Zmena sídlaAlžbetínske námestie 1194/1, Dunajská Streda