TOWER CANTINA s. r. o.
aktívnaKľúčové insighty
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 93/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (1,6 mil. €), je zisková.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža18,4 %
- ROA (návratnosť aktív)53,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)99,2 %
- Zadlženosť46 %
- Kapitálová primeranosť53,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 17.88netIncome: 288 232revenue: 1 612 171prevNetIncome: -214.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 53.75equity: 290 662assets: 540 721
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 46.25equity: 290 662assets: 540 721
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 229.40revenueYoY: —validHistoryYears: 7.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 18.38netMargin: 17.88ebitda: 296 286revenue: 1 612 171
Altman Z''-Score6.68Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.06 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.27 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 3.13 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.22 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 53.31 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 53.31 % vs. predchádzajúce -535.00 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 46.25 % vs. predchádzajúce 500.00 %.splnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 53.75 % vs. predchádzajúca -400.00 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby za 2024: 1.6 mil. €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).
- Pozitívne
Čistá marža 17.9 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.18 € čistého zisku.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 54 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 53.3 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,6 mil. € | — | — |
| EBITDA | 296 tis. € | -200 € | +1482× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 267 tis. € | -180 € | +1482× |
| Čistý zisk | 288 tis. € | -214 € | +1348× |
| Aktíva | 541 tis. € | 40 € | +13517× |
| Vlastné imanie | 291 tis. € | -160 € | +1818× |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 16. 7. 2014
- Sídlo
- Kalinčiakova 33, 83104, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- Štatutárny orgán
- 4 4 osoby (po prihlásení)
- 16. 7. 2014Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie53.8%
- Cudzie zdroje46.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 1,6 mil. € | 541 tis. € | 291 tis. € | 296 tis. € | 288 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 40 € | -160 € | -200 € | -214 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 7 tis. € | 849 € | -72 tis. € | -4 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 17 tis. € | 24 tis. € | -66 tis. € | -5 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 46 tis. € | 18 tis. € | -61 tis. € | -20 tis. € | -20 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 9 tis. € | 102 tis. € | -41 tis. € | -21 tis. € | -21 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 30 tis. € | 73 tis. € | -20 tis. € | 5 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 1 tis. € | 77 tis. € | -16 tis. € | -12 tis. € | -13 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 173 tis. € | -3 tis. € | -5 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | — | 4 tis. € | 3 tis. € | -932 € | -1 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla1. 3. 2023 → 12. 2. 2024
Pri Kríži 556/2, Zálesie
- Zmena sídla7. 8. 2014 → 28. 2. 2023
Bukovinská 26/7345, Bratislava - Rača
- Založenie spoločnosti16. 7. 2014
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena16. 7. 2014 → 24. 1. 2024
TORONA, s.r.o.
- Zmena sídla16. 7. 2014 → 6. 8. 2014
Bukovinská 26/7345, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 28. 10. 2021
- 2Prípravné práce k realizácii stavbyod 3. 9. 2015
- 3Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 3. 9. 2015
- 4Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 3. 9. 2015
- 5Čistiace a upratovacie službyod 3. 9. 2015
- 6sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 16. 7. 2014
- 7sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 16. 7. 2014
- 8skladovanieod 16. 7. 2014
- 9baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 16. 7. 2014
- 10ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 16. 7. 2014
- 11poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 16. 7. 2014
- 12prevádzkovanie výdajne stravyod 16. 7. 2014
- 13výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 16. 7. 2014
- 14poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 16. 7. 2014
- 15vedenie účtovníctvaod 16. 7. 2014
- 16počítačové službyod 16. 7. 2014
- 17služby súvisiace s počítačovým spracovaníkm údajovod 16. 7. 2014
- 18prenájom hnuteľných vecíod 16. 7. 2014
- 19administratívne službyod 16. 7. 2014
- 20činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 16. 7. 2014
- 21organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 16. 7. 2014
- 22reklamné a marketingové službyod 16. 7. 2014
- 23poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 16. 7. 2014
- 24prieskum trhu a verejnej mienkyod 16. 7. 2014
- 25ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 16. 7. 2014
- 26výroba nápojovod 16. 7. 2014
- 27podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 16. 7. 2014
- 28kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 16. 7. 2014
- 29sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 16. 7. 2014
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47843497
- RÚZ ID
- 1554816
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 16. 7. 2014Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat1 612 171 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 1. 3. 2023Zmena sídlaPri Kríži 556/2, Zálesie
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 8. 2016Registrácia platcu DPHSK2024119405
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 7. 8. 2014Zmena sídlaBukovinská 26/7345, Bratislava - Rača
- 16. 7. 2014Zmena obchodného mena→ TORONA, s.r.o.
- 16. 7. 2014Zmena sídlaBukovinská 26/7345, Bratislava