GREAT FUTURE, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 24 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 66/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (1,2 mil. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 17. 9. 2014
- Sídlo
- Kosodrevinová 25, 82107, Bratislava - mestská časť Vrakuňa
- EBITDA marža12,4 %
- ROA (návratnosť aktív)3,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)13,5 %
- Zadlženosť78 %
- Kapitálová primeranosť22,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 8.80netIncome: 102 721revenue: 1 167 330prevNetIncome: 94 451
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 22.25equity: 758 321assets: 3 407 928
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 77.75equity: 758 321assets: 3 407 928
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 12.27revenueYoY: 24.09validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 12.44netMargin: 8.80ebitda: 145 173revenue: 1 167 330
Altman Z''-Score1.26Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.44 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.28 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.24 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.30 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.01 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.01 % vs. predchádzajúce 2.42 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 77.75 % vs. predchádzajúce 83.65 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.34× vs. predchádzajúce 0.24×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 8.80 % vs. predchádzajúca 10.04 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 22.25 % vs. predchádzajúca 16.35 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 24 % na 1.2 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 8.8 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 22 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Upozornenie
Tržby rastú (+24 %), ale aktíva klesajú (-13 %). Firma môže podinvestovávať — rast nemusí byť udržateľný.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,2 mil. € | 941 tis. € | +24,1 % |
| EBITDA | 145 tis. € | 133 tis. € | +9,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 131 tis. € | 120 tis. € | +9,1 % |
| Čistý zisk | 103 tis. € | 94 tis. € | +8,8 % |
| Aktíva | 3,4 mil. € | 3,9 mil. € | −12,6 % |
| Vlastné imanie | 758 tis. € | 638 tis. € | +18,9 % |
- 17. 9. 2014Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie22.3%
- Cudzie zdroje77.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 1,2 mil. € | 3,4 mil. € | 758 tis. € | 145 tis. € | 103 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 941 tis. € | 3,9 mil. € | 638 tis. € | 133 tis. € | 94 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 631 tis. € | 3,6 mil. € | 543 tis. € | -16 tis. € | -23 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 477 tis. € | 3,6 mil. € | 566 tis. € | -5 tis. € | -13 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 570 tis. € | 2,7 mil. € | 249 tis. € | -21 tis. € | -31 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 471 tis. € | 2,6 mil. € | 295 tis. € | 39 tis. € | 29 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 500 tis. € | 2,5 mil. € | 266 tis. € | 3 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 314 tis. € | 2,3 mil. € | 270 tis. € | -171 tis. € | -179 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 352 tis. € | 1,9 mil. € | 449 tis. € | 65 tis. € | 44 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 412 tis. € | 1,1 mil. € | 405 tis. € | 349 tis. € | 271 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti17. 9. 2014
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla17. 9. 2014 → 31. 7. 2017
Laurinská 15, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výkon činnosti stavebného dozoruod 12. 5. 2018
- 2Komplexné architektonické a inžinierske služby a súvisiace technické poradenstvood 12. 5. 2018
- 3Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 12. 5. 2018
- 4Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 12. 5. 2018
- 5Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 12. 5. 2018
- 6Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 17. 9. 2014
- 7Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 17. 9. 2014
- 8Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 17. 9. 2014
- 9Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 17. 9. 2014
- 10Faktoring a forfaitingod 17. 9. 2014
- 11Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 17. 9. 2014
- 12Vedenie účtovníctvaod 17. 9. 2014
- 13Prenájom hnuteľných vecíod 17. 9. 2014
- 14Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 17. 9. 2014
- 15Počítačové službyod 17. 9. 2014
- 16Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 17. 9. 2014
- 17Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 17. 9. 2014
- 18Prípravné práce k realizácii stavbyod 17. 9. 2014
- 19Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 17. 9. 2014
- 20Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 17. 9. 2014
- 21Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 17. 9. 2014
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47897520
- RÚZ ID
- 1559269
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 17. 9. 2014Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat1 167 330 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 15. 10. 2014Registrácia platcu DPHSK2024135256
- 17. 9. 2014Zmena sídlaLaurinská 15, Bratislava