WOOD - B s.r.o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 70/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Pre túto firmu nemáme dostatok finančných údajov na zhrnutie.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 9. 10. 2014
- Sídlo
- Považská 30, 94002, Nové Zámky
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)3,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)4,4 %
- Zadlženosť15 %
- Kapitálová primeranosť85,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť10 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: —netIncome: 179 123revenue: —prevNetIncome: 218 196
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 85.36equity: 4 049 767assets: 4 744 138
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 14.64equity: 4 049 767assets: 4 744 138
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: —validHistoryYears: 0.000
Efektivita10 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: 348 979revenue: —
Altman Z''-Score10.95Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.68 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.72 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.42 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 6.12 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.78 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.78 % vs. predchádzajúce 5.13 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 14.64 % vs. predchádzajúce 9.01 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 85.36 % vs. predchádzajúca 90.99 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 85 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — |
| EBITDA | 349 tis. € | 389 tis. € | −10,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 314 tis. € | 350 tis. € | −10,3 % |
| Čistý zisk | 179 tis. € | 218 tis. € | −17,9 % |
| Aktíva | 4,7 mil. € | 4,3 mil. € | +11,5 % |
| Vlastné imanie | 4,0 mil. € | 3,9 mil. € | +4,6 % |
- 9. 10. 2014Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie85.4%
- Cudzie zdroje14.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | — | 4,7 mil. € | 4,0 mil. € | 349 tis. € | 179 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | — | 4,3 mil. € | 3,9 mil. € | 389 tis. € | 218 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 4,0 mil. € | 3,7 mil. € | 890 tis. € | 624 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 3,6 mil. € | 3,2 mil. € | 592 tis. € | 494 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 3,4 mil. € | 2,7 mil. € | 815 tis. € | 579 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 3,0 mil. € | 2,2 mil. € | 496 tis. € | 326 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 2,8 mil. € | 1,8 mil. € | 722 tis. € | 501 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 2,8 mil. € | 1,3 mil. € | 542 tis. € | 372 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 2,4 mil. € | 968 tis. € | 426 tis. € | 292 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 2,0 mil. € | 676 tis. € | 546 tis. € | 378 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 1 osobou a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti9. 10. 2014
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied.od 3. 3. 2022
- 2Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 9. 9. 2020
- 3Výroba nealkoholických nápojovod 9. 9. 2020
- 4Administratívne službyod 9. 10. 2014
- 5Vedenie účtovníctvaod 9. 10. 2014
- 6Výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 9. 10. 2014
- 7Výroba strojov a prístrojov pre domácnosťod 9. 10. 2014
- 8Výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadeníod 9. 10. 2014
- 9Vydavateľská činnosťod 9. 10. 2014
- 10Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 9. 10. 2014
- 11Odevná výrobaod 9. 10. 2014
- 12Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 9. 10. 2014
- 13Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadeníod 9. 10. 2014
- 14Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 9. 10. 2014
- 15Počítačové službyod 9. 10. 2014
- 16Textilná výrobaod 9. 10. 2014
- 17Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 9. 10. 2014
- 18Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 9. 10. 2014
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47916206
- RÚZ ID
- 1563662
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 9. 10. 2014Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 10. 12. 2014Registrácia platcu DPHSK2024143902