JALLY s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 113 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 32/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje významné tržby (5,2 mil. €), vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 30. 1. 2015
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 83106, Bratislava - mestská časť Rača
- EBITDA marža1,0 %
- ROA (návratnosť aktív)3,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)101,1 %
- Zadlženosť97 %
- Kapitálová primeranosť3,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.795netIncome: 41 658revenue: 5 243 224prevNetIncome: -5 448
Kapitál3 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 3.33equity: 41 210assets: 1 238 943
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 96.67equity: 41 210assets: 1 238 943
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 112.56validHistoryYears: 2.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 1.04netMargin: 0.795ebitda: 54 284revenue: 5 243 224
Altman Z''-Score0.45Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.07 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.10 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.25 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.04 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.36 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.36 % vs. predchádzajúce -0.52 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 96.67 % vs. predchádzajúce 100.04 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 4.23× vs. predchádzajúce 2.35×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.79 % vs. predchádzajúca -0.22 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 3.33 % vs. predchádzajúca -0.04 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE 101 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (41210 €) — nereprezentatívne.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 113 % na 5.2 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.8 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 3 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 9299 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2016 | 2015 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 5,2 mil. € | 2,5 mil. € | +112,6 % |
| EBITDA | 54 tis. € | -751 € | +73× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 49 tis. € | -676 € | +73× |
| Čistý zisk | 42 tis. € | -5 tis. € | +864,6 % |
| Aktíva | 1,2 mil. € | 1,0 mil. € | +18,3 % |
| Vlastné imanie | 41 tis. € | -448 € | +93× |
- 30. 1. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2016Štruktúra financovania
- Vlastné imanie3.3%
- Cudzie zdroje96.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016aktuálny | Riadna | 5,2 mil. € | 1,2 mil. € | 41 tis. € | 54 tis. € | 42 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 2,5 mil. € | 1,0 mil. € | -448 € | -751 € | -5 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla15. 4. 2015 → 25. 5. 2015
Lučenská 400/63, Veľký Krtíš
- Založenie spoločnosti30. 1. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena30. 1. 2015 → 25. 5. 2015
LELI s.r.o.
- Zmena sídla30. 1. 2015 → 14. 4. 2015
Železničná 844/19, Veľký Krtíš
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2016aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48028266
- RÚZ ID
- 1576366
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 30. 1. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat5 243 224 EUR · rok 2016
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 15. 4. 2015Zmena sídlaLučenská 400/63, Veľký Krtíš
- 30. 1. 2015Zmena obchodného mena→ LELI s.r.o.
- 30. 1. 2015Zmena sídlaŽelezničná 844/19, Veľký Krtíš