KVV - Invest s. r. o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 40/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 17. 2. 2015
- Sídlo
- Béžová 3958/4, 85107, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)0,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)8,3 %
- Zadlženosť90 %
- Kapitálová primeranosť10,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť10 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: —netIncome: 62 218revenue: —prevNetIncome: 62 595
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 10.16equity: 752 315assets: 7 403 868
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 89.84equity: 752 315assets: 7 403 868
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: —validHistoryYears: 2.00
Efektivita10 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: -2 251revenue: —
Altman Z''-Score0.51Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.20 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.20 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.00 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.12 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.84 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.84 % vs. predchádzajúce 0.82 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 89.84 % vs. predchádzajúce 86.34 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 10.16 % vs. predchádzajúca 13.66 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 10 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — |
| EBITDA | -2 tis. € | -2 tis. € | −28,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -2 tis. € | -2 tis. € | −28,3 % |
| Čistý zisk | 62 tis. € | 63 tis. € | −0,6 % |
| Aktíva | 7,4 mil. € | 7,6 mil. € | −2,5 % |
| Vlastné imanie | 752 tis. € | 1,0 mil. € | −27,5 % |
- 17. 2. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie10.2%
- Cudzie zdroje89.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | — | 7,4 mil. € | 752 tis. € | -2 tis. € | 62 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 7,6 mil. € | 1,0 mil. € | -2 tis. € | 63 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 7,9 mil. € | 1,3 mil. € | -1 tis. € | 63 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 7,6 mil. € | 1,1 mil. € | -2 tis. € | 63 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 7,0 mil. € | 190 tis. € | -2 tis. € | 56 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 5,2 mil. € | 133 tis. € | -3 tis. € | 45 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 4,6 mil. € | 88 tis. € | -6 tis. € | 37 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 1,1 mil. € | 51 tis. € | -2 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 28 tis. € | 562 tis. € | 43 tis. € | 27 tis. € | 37 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 16 tis. € | 86 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti17. 2. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla17. 2. 2015 → 1. 2. 2021
M. Curie Sklodowskej 1512/13, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 17. 2. 2015
- 2Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 17. 2. 2015
- 3Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 17. 2. 2015
- 4Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 17. 2. 2015
- 5Administratívne službyod 17. 2. 2015
- 6Prieskum trhu a verejnej mienkyod 17. 2. 2015
- 7Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 17. 2. 2015
- 8Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 17. 2. 2015
- 9Počítačové službyod 17. 2. 2015
- 10Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 17. 2. 2015
- 11Reklamné a marketingové službyod 17. 2. 2015
- 12Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 17. 2. 2015
- 13Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 17. 2. 2015
- 14Prípravné práce k realizácii stavbyod 17. 2. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48048305
- RÚZ ID
- 1582681
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 17. 2. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat28 000 EUR · rok 2016
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 17. 2. 2015Zmena sídlaM. Curie Sklodowskej 1512/13, Bratislava