BULL EVENT s. r. o.
aktívnaKľúčové insighty
Pokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 38 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 100/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (3 tis. €), je zisková.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža50,7 %
- ROA (návratnosť aktív)11,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)11,5 %
- Zadlženosť3 %
- Kapitálová primeranosť97,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 40.87netIncome: 1 416revenue: 3 465prevNetIncome: 741.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 97.32equity: 12 329assets: 12 669
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 2.68equity: 12 329assets: 12 669
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 175.67revenueYoY: -37.55validHistoryYears: 5.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 50.68netMargin: 40.87ebitda: 1 756revenue: 3 465
Altman Z''-Score41.04Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.92 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.25 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.79 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 38.07 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 11.18 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 11.18 % vs. predchádzajúce 7.14 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 2.68 % vs. predchádzajúce 3.08 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.27× vs. predchádzajúce 0.53×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 40.87 % vs. predchádzajúca 13.36 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 97.32 % vs. predchádzajúca 96.92 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 3465 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 38 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 40.9 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.41 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 50.7 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 97 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. € | 6 tis. € | −37,5 % |
| EBITDA | 2 tis. € | 844 € | +108,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 760 € | +108,1 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 741 € | +91,1 % |
| Aktíva | 13 tis. € | 10 tis. € | +22,0 % |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 10 tis. € | +22,5 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 2. 2015
- Sídlo
- Hlavná 20/27, 07643, Čierna
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 27. 2. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie97.3%
- Cudzie zdroje2.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 3 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 6 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 844 € | 741 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 4 tis. € | 9 tis. € | 9 tis. € | -550 € | -566 € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | -70 € | -70 € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | — | — | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | — | — | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | — | — | EUR |
| 2017 | Riadna | 3 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | 1 tis. € | 908 € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 4 tis. € | 4 tis. € | -615 € | -1 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 60 € | 5 tis. € | 5 tis. € | -327 € | -349 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena obchodného mena16. 4. 2020 → 1. 2. 2025
AMG63 s.r.o.
- Zmena sídla16. 4. 2020 → 1. 2. 2025
Horešská 1039/50, Kráľovský Chlmec
- Zmena obchodného mena26. 1. 2019 → 15. 4. 2020
Dubai Trade s.r.o.
- Zmena sídla26. 1. 2019 → 15. 4. 2020
Tatranská 262, Biel
- Zmena sídla12. 4. 2016 → 25. 1. 2019
Krivá 10, Košice - mestská časť Juh
- Zmena obchodného mena9. 4. 2015 → 25. 1. 2019
ShamanTM s.r.o.
- Zmena sídla9. 4. 2015 → 11. 4. 2016
Južná trieda 32, Košice
- Založenie spoločnosti27. 2. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena27. 2. 2015 → 8. 4. 2015
ZATOS 2 s.r.o.
- Zmena sídla27. 2. 2015 → 8. 4. 2015
Trieda KVP 1, Košice
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výroba potravinárskych výrobkovod 16. 4. 2020
- 2Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a?interiérovod 16. 4. 2020
- 3Prípravné práce k realizácii stavbyod 16. 4. 2020
- 4Výroba kŕmnych zmesíod 16. 4. 2020
- 5Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 16. 4. 2020
- 6Poskytovanie služieb v?rybárstveod 16. 4. 2020
- 7Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 16. 4. 2020
- 8Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 16. 4. 2020
- 9Skladovanie a pomocné činnosti v?dopraveod 16. 4. 2020
- 10Poskytovanie služieb osobného charakteruod 16. 4. 2020
- 11Chov vybraných druhov zvieratod 16. 4. 2020
- 12Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o?zvieratáod 16. 4. 2020
- 13Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 16. 4. 2020
- 14Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 9. 4. 2015
- 15Služby verejných nosičov a poslovod 9. 4. 2015
- 16Sťahovacie službyod 9. 4. 2015
- 17Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 9. 4. 2015
- 18Poskytovanie úverov a pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 9. 4. 2015
- 19Poskytovanie sociálnych služiebod 27. 2. 2015
- 20Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 27. 2. 2015
- 21Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 27. 2. 2015
- 22Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 27. 2. 2015
- 23Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 27. 2. 2015
- 24Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 27. 2. 2015
- 25Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 27. 2. 2015
- 26Vedenie účtovníctvaod 27. 2. 2015
- 27Administratívne službyod 27. 2. 2015
- 28Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 27. 2. 2015
- 29Prenájom hnuteľných vecíod 27. 2. 2015
- 30Reklamné a marketingové službyod 27. 2. 2015
- 31Prieskum trhu a verejnej mienkyod 27. 2. 2015
- 32Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 27. 2. 2015
- 33Čistiace a upratovacie službyod 27. 2. 2015
- 34Kuriérske službyod 27. 2. 2015
- 35Donášková službaod 27. 2. 2015
- 36Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 27. 2. 2015
- 37Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 27. 2. 2015
- 38Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 27. 2. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48069230
- RÚZ ID
- 1582264
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 27. 2. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat5 548 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 16. 4. 2020Zmena obchodného mena→ AMG63 s.r.o.
- 16. 4. 2020Zmena sídlaHorešská 1039/50, Kráľovský Chlmec
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 26. 1. 2019Zmena obchodného mena→ Dubai Trade s.r.o.
- 26. 1. 2019Zmena sídlaTatranská 262, Biel
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 12. 4. 2016Zmena sídlaKrivá 10, Košice - mestská časť Juh
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 9. 4. 2015Zmena obchodného mena→ ShamanTM s.r.o.
- 9. 4. 2015Zmena sídlaJužná trieda 32, Košice
- 27. 2. 2015Zmena obchodného mena→ ZATOS 2 s.r.o.
- 27. 2. 2015Zmena sídlaTrieda KVP 1, Košice