Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

Admiral Films, s. r. o.

aktívna
Miletičova 45, 82109, Bratislava - mestská časť Ružinov
bývalá registrácia podľa §7a, od 22. 2. 2017spoločnosť s ručením obmedzenýmBývalý platca DPH
Tržby (2024)64 tis. €
218,3 %vs 2023
Zisk (2024)1 tis. €
303,4 %vs 2023
Vlastné imanie (2024)11 tis. €
42,7 %vs 2023
Zadlženosť (2024)85 %
8,8 %Vysokávs 2023
ROE (2024)12.4 %
455,1 %Dobrévs 2023

Kľúčové insighty

Rast tržieb

Tržby medziročne narástli o 218 %.

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Skóre 38/100

Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.

Súhrn

Firma dosahuje malé tržby (64 tis. €), zadlženosť je vysoká.

Zvýšená zadlženosťcudzie zdroje tvoria 85 % aktív
Silný rasttržby +218 % medziročne
Tržby
64 tis. €
+218,3 %vs. 2023
Trvalý rast
Čistý zisk
1 tis. €
+303,4 %vs. 2023
Zlepšenie ziskovosti
Aktíva
72 tis. €
−16,9 %vs. 2023
Pokles aktív
Vlastné imanie
11 tis. €
−42,7 %vs. 2023
Klesá medziročne
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Finančné zdravie
38zo 100
Slabá

Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.

Kľúčové ukazovatele (2024)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža2,8 %
  • ROA (návratnosť aktív)1,9 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)12,4 %
  • Zadlženosť85 %
  • Kapitálová primeranosť15,2 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje malé tržby (64 tis. €), zadlženosť je vysoká.
38/ 100Slabá
Ziskovosť9 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: 2.11
  • netIncome: 1 359
  • revenue: 64 313
  • prevNetIncome: -668.00
Kapitál7 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 15.19
  • equity: 10 982
  • assets: 72 292
Zadlženosť3 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 84.81
  • equity: 10 982
  • assets: 72 292
Rast17 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: 12.28
  • revenueYoY: 218.30
  • validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: 2.78
  • netMargin: 2.11
  • ebitda: 1 791
  • revenue: 64 313
Altman Z''-Score1.33Šedá zóna

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.560.30aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.260.70aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.720.14aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.050.19presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score4 / 6stabilná

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = 1.88 %
    splnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.88 % vs. predchádzajúce -0.77 %.
    splnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 84.81 % vs. predchádzajúce 77.96 %.
    nesplnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 0.89× vs. predchádzajúce 0.23×.
    splnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.11 % vs. predchádzajúca -3.31 %.
    splnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 15.19 % vs. predchádzajúca 22.04 %.
    nesplnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • Tržby +218 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Pozitívne

    Tržby medziročne vzrástli o 218 % na 64 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.

  • Info

    Čistá marža len 2.1 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.

  • Upozornenie

    Kapitálová primeranosť len 15 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.

  • Upozornenie

    Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 218 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.

Finančný prehľad (2024)
Položka20242023Zmena
Tržby64 tis. €20 tis. €+218,3 %
EBITDA2 tis. €-537 €+433,5 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)2 tis. €-483 €+433,5 %
Čistý zisk1 tis. €-668 €+303,4 %
Aktíva72 tis. €87 tis. €−16,9 %
Vlastné imanie11 tis. €19 tis. €−42,7 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
21. 3. 2015
Sídlo
Miletičova 45, 82109, Bratislava - mestská časť Ružinov
Štatutárny orgán
2 2 osoby (po prihlásení)
Vzťahy a prepojenia
2 2 osobyv štatutárnych orgánoch
graf prepojenícez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 21. 3. 2015Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
  • 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby