RealKiss BA, s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Pokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 76 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 55/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje malé tržby (12 tis. €), je zisková.
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
- EBITDA marža6,8 %
- ROA (návratnosť aktív)1,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)3,5 %
- Zadlženosť57 %
- Kapitálová primeranosť43,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 5.89netIncome: 697.00revenue: 11 828prevNetIncome: 533.00
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 43.04equity: 19 981assets: 46 419
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 56.96equity: 19 981assets: 46 419
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -24.96revenueYoY: -76.12validHistoryYears: 5.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 6.81netMargin: 5.89ebitda: 805.00revenue: 11 828
Altman Z''-Score2.79Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.85 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.05 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.10 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.79 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.50 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.50 % vs. predchádzajúce 1.30 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 56.96 % vs. predchádzajúce 52.81 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.25× vs. predchádzajúce 1.21×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 5.89 % vs. predchádzajúca 1.08 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 43.04 % vs. predchádzajúca 47.19 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 11828 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 5 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 76 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 5.9 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 43 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2019 | 2018 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 12 tis. € | 50 tis. € | −76,1 % |
| EBITDA | 805 € | 209 € | +285,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 725 € | 188 € | +285,2 % |
| Čistý zisk | 697 € | 533 € | +30,8 % |
| Aktíva | 46 tis. € | 41 tis. € | +13,6 % |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 19 tis. € | +3,6 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 19. 3. 2015
- Sídlo
- Doležalova 3424/15, 82104, Bratislava - mestská časť Ružinov
- Štatutárny orgán
- —
- 19. 3. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018
Finančné ukazovatele
2019Štruktúra financovania
- Vlastné imanie43.0%
- Cudzie zdroje57.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019aktuálny | Riadna | 12 tis. € | 46 tis. € | 20 tis. € | 805 € | 697 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 50 tis. € | 41 tis. € | 19 tis. € | 209 € | 533 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 34 tis. € | 40 tis. € | 19 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 16 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 37 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 390 € | 320 € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti19. 3. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2019aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48073407
- RÚZ ID
- 1585126
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 19. 3. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat49 540 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna