CVIK, s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +5.8 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 82/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (2,2 mil. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 8. 4. 2015
- Sídlo
- Račianska 1549/12, 83104, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- EBITDA marža10,7 %
- ROA (návratnosť aktív)8,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)9,6 %
- Zadlženosť7 %
- Kapitálová primeranosť92,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.84netIncome: 149 446revenue: 2 184 622prevNetIncome: 137 025
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 92.78equity: 1 559 118assets: 1 680 509
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 7.22equity: 1 559 118assets: 1 680 509
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 11.36revenueYoY: 5.78validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 10.72netMargin: 6.84ebitda: 234 181revenue: 2 184 622
Altman Z''-Score19.12Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.83 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 3.01 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.80 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 13.49 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 8.89 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 8.89 % vs. predchádzajúce 8.92 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 7.22 % vs. predchádzajúce 8.20 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.30× vs. predchádzajúce 1.34×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 6.84 % vs. predchádzajúca 6.63 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 92.78 % vs. predchádzajúca 91.80 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 6 % na 2.2 mil. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 6.8 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 93 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2,2 mil. € | 2,1 mil. € | +5,8 % |
| EBITDA | 234 tis. € | 222 tis. € | +5,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 211 tis. € | 200 tis. € | +5,6 % |
| Čistý zisk | 149 tis. € | 137 tis. € | +9,1 % |
| Aktíva | 1,7 mil. € | 1,5 mil. € | +9,4 % |
| Vlastné imanie | 1,6 mil. € | 1,4 mil. € | +10,6 % |
- 8. 4. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie92.8%
- Cudzie zdroje7.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 2,2 mil. € | 1,7 mil. € | 1,6 mil. € | 234 tis. € | 149 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 2,1 mil. € | 1,5 mil. € | 1,4 mil. € | 222 tis. € | 137 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 2,0 mil. € | 1,4 mil. € | 1,3 mil. € | 259 tis. € | 173 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 2,3 mil. € | 1,2 mil. € | 1,1 mil. € | 495 tis. € | 366 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 1,9 mil. € | 827 tis. € | 734 tis. € | 427 tis. € | 313 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 1,0 mil. € | 451 tis. € | 420 tis. € | 103 tis. € | 58 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 1,2 mil. € | 378 tis. € | 362 tis. € | 15 tis. € | -13 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 1,4 mil. € | 390 tis. € | 376 tis. € | 126 tis. € | 78 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 1,5 mil. € | 317 tis. € | 298 tis. € | 228 tis. € | 160 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 829 tis. € | 193 tis. € | 138 tis. € | 181 tis. € | 132 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti8. 4. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48095397
- RÚZ ID
- 1593327
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 8. 4. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat2 253 612 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 10. 6. 2015Registrácia platcu DPHSK2120071250