ML76 s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 522 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 88/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (11 tis. €), je zisková.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža85,1 %
- ROA (návratnosť aktív)21,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)23,2 %
- Zadlženosť7 %
- Kapitálová primeranosť93,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 72.37netIncome: 7 624revenue: 10 535prevNetIncome: 950.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 93.22equity: 32 809assets: 35 196
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 6.78equity: 32 809assets: 35 196
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 4.98revenueYoY: 521.53validHistoryYears: 9.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 85.14netMargin: 72.37ebitda: 8 969revenue: 10 535
Altman Z''-Score20.30Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.83 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.58 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.46 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 14.43 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 21.66 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 21.66 % vs. predchádzajúce 3.72 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 6.78 % vs. predchádzajúce 1.32 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.30× vs. predchádzajúce 0.07×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 72.37 % vs. predchádzajúca 56.05 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 93.22 % vs. predchádzajúca 98.68 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 10535 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +522 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 522 % na 11 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 72.4 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.72 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 85.1 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 93 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 11 tis. € | 2 tis. € | +521,5 % |
| EBITDA | 9 tis. € | 1 tis. € | +702,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 8 tis. € | 1 tis. € | +702,2 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 950 € | +702,5 % |
| Aktíva | 35 tis. € | 26 tis. € | +37,9 % |
| Vlastné imanie | 33 tis. € | 25 tis. € | +30,3 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 2. 4. 2015
- Sídlo
- Hontianska 10, 82109, Bratislava - mestská časť Ružinov
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 2. 4. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie93.2%
- Cudzie zdroje6.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 11 tis. € | 35 tis. € | 33 tis. € | 9 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 2 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € | 1 tis. € | 950 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 2 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 5 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 1 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 1 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 8 tis. € | 20 tis. € | 19 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 8 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 5 tis. € | 9 tis. € | 9 tis. € | 1 tis. € | 644 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 7 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | -168 € | -218 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti2. 4. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 12. 8. 2025
- 2Prípravné práce k realizácii stavbyod 12. 8. 2025
- 3Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 12. 8. 2025
- 4Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 12. 8. 2025
- 5Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2. 4. 2015
- 6Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2. 4. 2015
- 7Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2. 4. 2015
- 8Počítačové službyod 2. 4. 2015
- 9Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2. 4. 2015
- 10Prenájom hnuteľných vecíod 2. 4. 2015
- 11Administratívne službyod 2. 4. 2015
- 12Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2. 4. 2015
- 13Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2. 4. 2015
- 14Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2. 4. 2015
- 15Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2. 4. 2015
- 16Reklamné a marketingové službyod 2. 4. 2015
- 17Skladovanieod 2. 4. 2015
- 18Čistiace a upratovacie službyod 2. 4. 2015
- 19Fotografické službyod 2. 4. 2015
- 20Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2. 4. 2015
- 21Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2. 4. 2015
- 22Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2. 4. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48102482
- RÚZ ID
- 1588221
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 2. 4. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat10 535 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna