BikeLab, s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Stabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -1.4 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 91/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (82 tis. €), je zisková.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža14,1 %
- ROA (návratnosť aktív)26,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)35,1 %
- Zadlženosť24 %
- Kapitálová primeranosť76,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 12.94netIncome: 10 674revenue: 82 458prevNetIncome: -1 145
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 76.13equity: 30 379assets: 39 904
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 23.87equity: 30 379assets: 39 904
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 12.67revenueYoY: -1.40validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 14.12netMargin: 12.94ebitda: 11 641revenue: 82 458
Altman Z''-Score8.16Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.50 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.65 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.67 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 3.35 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 26.75 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 26.75 % vs. predchádzajúce -4.49 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 23.87 % vs. predchádzajúce 22.81 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.07× vs. predchádzajúce 3.28×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 12.94 % vs. predchádzajúca -1.37 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 76.13 % vs. predchádzajúca 77.19 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-1 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 12.9 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 76 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 26.7 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 82 tis. € | 84 tis. € | −1,4 % |
| EBITDA | 12 tis. € | -107 € | +110× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 10 tis. € | -96 € | +110× |
| Čistý zisk | 11 tis. € | -1 tis. € | +10× |
| Aktíva | 40 tis. € | 26 tis. € | +56,3 % |
| Vlastné imanie | 30 tis. € | 20 tis. € | +54,2 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 14. 4. 2015
- Sídlo
- Miletičova 5, 82108, Bratislava - mestská časť Ružinov
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 14. 4. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie76.1%
- Cudzie zdroje23.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 82 tis. € | 40 tis. € | 30 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 84 tis. € | 26 tis. € | 20 tis. € | -107 € | -1 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 105 tis. € | 32 tis. € | 21 tis. € | 847 € | 535 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 73 tis. € | 32 tis. € | 20 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 800 € | 29 tis. € | 18 tis. € | 234 € | 45 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 6 tis. € | 33 tis. € | 18 tis. € | 864 € | 576 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 15 tis. € | 26 tis. € | 18 tis. € | 702 € | 704 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 13 tis. € | 22 tis. € | 17 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 35 tis. € | 21 tis. € | 14 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 28 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla12. 6. 2019 → 4. 5. 2022
Cintorínska 258/31, Ivanka pri Dunaji
- Založenie spoločnosti14. 4. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena14. 4. 2015 → 4. 5. 2022
Redberry s.r.o.
- Zmena sídla14. 4. 2015 → 11. 6. 2019
158, Kordíky
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Vedenie účtovníctvaod 5. 5. 2022
- 2Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 5. 5. 2022
- 3Administratívne službyod 5. 5. 2022
- 4Faktoring a forfaitingod 5. 5. 2022
- 5Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 5. 5. 2022
- 6Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 5. 5. 2022
- 7Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 5. 5. 2022
- 8Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 5. 5. 2022
- 9Finančný lízingod 5. 5. 2022
- 10Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 5. 5. 2022
- 11Služby požičovníod 5. 5. 2022
- 12Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 5. 5. 2022
- 13Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 5. 5. 2022
- 14Výroba koksu a rafinovaných produktovod 5. 5. 2022
- 15Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálovod 5. 5. 2022
- 16Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktovod 5. 5. 2022
- 17Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 5. 5. 2022
- 18Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 5. 5. 2022
- 19Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 5. 5. 2022
- 20Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 5. 5. 2022
- 21Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 5. 5. 2022
- 22Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 5. 5. 2022
- 23Prieskum trhu a verejnej mienkyod 5. 5. 2022
- 24Služby súvisiace s produkciou zvukových záznamovod 5. 5. 2022
- 25Organizovanie športových podujatíod 5. 5. 2022
- 26Prevádzkovanie športových zariadeníod 5. 5. 2022
- 27Oprava osobných potriebod 5. 5. 2022
- 28Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 14. 4. 2015
- 29Prevádzkovanie výdajne stravyod 14. 4. 2015
- 30Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 14. 4. 2015
- 31Počítačové službyod 14. 4. 2015
- 32Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 14. 4. 2015
- 33Vydavateľská činnosťod 14. 4. 2015
- 34Prenájom hnuteľných vecíod 14. 4. 2015
- 35Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 14. 4. 2015
- 36Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 14. 4. 2015
- 37Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 14. 4. 2015
- 38Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 14. 4. 2015
- 39Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 14. 4. 2015
- 40Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 14. 4. 2015
- 41Reklamné a marketingové službyod 14. 4. 2015
- 42Fotografické službyod 14. 4. 2015
- 43Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 14. 4. 2015
- 44Diskotekárska činnosťod 14. 4. 2015
- 45Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 14. 4. 2015
- 46Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhuod 14. 4. 2015
- 47Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 14. 4. 2015
- 48Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleninyod 14. 4. 2015
- 49Výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukovod 14. 4. 2015
- 50Výroba mlynských výrobkovod 14. 4. 2015
- 51Výroba a spracovanie cukruod 14. 4. 2015
- 52Výroba kakaa a výrobkov z kakaaod 14. 4. 2015
- 53Výroba chuťových prísad a korenínod 14. 4. 2015
- 54Spracovanie a úprava čaju a kávyod 14. 4. 2015
- 55Spracovanie prírodného meduod 14. 4. 2015
- 56Výroba nápojovod 14. 4. 2015
- 57Výroba výrobkov z papieraod 14. 4. 2015
- 58Výroba celulózy a papieraod 14. 4. 2015
- 59Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovínod 14. 4. 2015
- 60Výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkovod 14. 4. 2015
- 61Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácieod 14. 4. 2015
- 62Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 14. 4. 2015
- 63Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 14. 4. 2015
- 64Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadeníod 14. 4. 2015
- 65Výroba hračiek a hierod 14. 4. 2015
- 66Výroba hudobných nástrojovod 14. 4. 2015
- 67Výroba sviečokod 14. 4. 2015
- 68Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 14. 4. 2015
- 69Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 14. 4. 2015
- 70Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 14. 4. 2015
- 71Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 14. 4. 2015
- 72Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 14. 4. 2015
- 73Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 14. 4. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48111333
- RÚZ ID
- 1589778
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 14. 4. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat105 147 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 12. 6. 2019Zmena sídlaCintorínska 258/31, Ivanka pri Dunaji
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 2. 6. 2017Registrácia platcu DPHSK2120058908
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 14. 4. 2015Zmena obchodného mena→ Redberry s.r.o.
- 14. 4. 2015Zmena sídla158, Kordíky