KERIMAX servis, s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 98 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 65/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (356 tis. €).
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža37,5 %
- ROA (návratnosť aktív)0,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)0,5 %
- Zadlženosť68 %
- Kapitálová primeranosť31,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.182netIncome: 648.00revenue: 355 679prevNetIncome: 8 575
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 31.59equity: 127 720assets: 404 352
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 68.41equity: 127 720assets: 404 352
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 63.84revenueYoY: 98.39validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 37.54netMargin: 0.182ebitda: 133 524revenue: 355 679
Altman Z''-Score3.49Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.62 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.50 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.89 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.48 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.16 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.16 % vs. predchádzajúce 3.50 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 68.41 % vs. predchádzajúce 48.15 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.88× vs. predchádzajúce 0.73×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.18 % vs. predchádzajúca 4.78 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 31.59 % vs. predchádzajúca 51.85 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 98 % na 356 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
EBITDA marža 37.5 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 32 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 356 tis. € | 179 tis. € | +98,4 % |
| EBITDA | 134 tis. € | 18 tis. € | +633,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 120 tis. € | 16 tis. € | +633,0 % |
| Čistý zisk | 648 € | 9 tis. € | −92,4 % |
| Aktíva | 404 tis. € | 245 tis. € | +65,0 % |
| Vlastné imanie | 128 tis. € | 127 tis. € | +0,5 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 2. 4. 2015
- Sídlo
- Pri prachárni 8, 04011, Košice - mestská časť Juh
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 2. 4. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie31.6%
- Cudzie zdroje68.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 356 tis. € | 404 tis. € | 128 tis. € | 134 tis. € | 648 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 179 tis. € | 245 tis. € | 127 tis. € | 18 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 156 tis. € | 253 tis. € | 118 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 155 tis. € | 88 tis. € | 56 tis. € | 33 tis. € | 30 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 233 tis. € | 131 tis. € | 26 tis. € | 20 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 121 tis. € | 164 tis. € | 16 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 429 tis. € | 61 tis. € | 8 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 46 tis. € | 43 tis. € | 1 tis. € | 31 tis. € | 26 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 37 tis. € | 11 tis. € | -25 tis. € | -16 tis. € | -16 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 4 tis. € | 35 tis. € | -9 tis. € | -14 tis. € | -14 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla12. 9. 2015 → 29. 5. 2018
Rastislavova 68, Košice
- Založenie spoločnosti2. 4. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena2. 4. 2015 → 11. 9. 2015
HEBEX 3 s.r.o.
- Zmena sídla2. 4. 2015 → 11. 9. 2015
Trieda KVP 1, Košice
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2. 4. 2015
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2. 4. 2015
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2. 4. 2015
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2. 4. 2015
- 5Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2. 4. 2015
- 6Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 2. 4. 2015
- 7Vedenie účtovníctvaod 2. 4. 2015
- 8Administratívne službyod 2. 4. 2015
- 9Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2. 4. 2015
- 10Verejné obstarávanieod 2. 4. 2015
- 11Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2. 4. 2015
- 12Prenájom hnuteľných vecíod 2. 4. 2015
- 13Reklamné a marketingové službyod 2. 4. 2015
- 14Počítačové službyod 2. 4. 2015
- 15Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2. 4. 2015
- 16Vydavateľská činnosťod 2. 4. 2015
- 17Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2. 4. 2015
- 18Fotografické službyod 2. 4. 2015
- 19Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2. 4. 2015
- 20Čistiace a upratovacie službyod 2. 4. 2015
- 21Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2. 4. 2015
- 22Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 2. 4. 2015
- 23Prípravné práce k realizácii stavbyod 2. 4. 2015
- 24Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2. 4. 2015
- 25Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2. 4. 2015
- 26Kuriérske službyod 2. 4. 2015
- 27Donášková službaod 2. 4. 2015
- 28Skladovanieod 2. 4. 2015
- 29Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2. 4. 2015
- 30Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2. 4. 2015
- 31Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2. 4. 2015
- 32Prevádzkovanie výdajne stravyod 2. 4. 2015
- 33Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2. 4. 2015
- 34Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2. 4. 2015
- 35Prevádzkovanie jaslíod 2. 4. 2015
- 36Poskytovanie sociálnych služiebod 2. 4. 2015
- 37Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 2. 4. 2015
- 38Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2. 4. 2015
- 39Poskytovanie služieb informátoraod 2. 4. 2015
- 40Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2. 4. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48112186
- RÚZ ID
- 1587053
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 2. 4. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat429 262 EUR · rok 2018
- 15. 5. 2018Registrácia platcu DPHSK2120049371
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 12. 9. 2015Zmena sídlaRastislavova 68, Košice
- 2. 4. 2015Zmena obchodného mena→ HEBEX 3 s.r.o.
- 2. 4. 2015Zmena sídlaTrieda KVP 1, Košice