PROFFI clean, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 434 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 71/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (664 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 5. 2015
- Sídlo
- Pri Šajbách 7755/26C, 83106, Bratislava - mestská časť Rača
- EBITDA marža3,9 %
- ROA (návratnosť aktív)39,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)47,3 %
- Zadlženosť16 %
- Kapitálová primeranosť83,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 3.10netIncome: 20 591revenue: 663 695prevNetIncome: 10 512
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 83.77equity: 43 551assets: 51 989
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 16.23equity: 43 551assets: 51 989
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 110.86revenueYoY: 433.60validHistoryYears: 7.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 3.88netMargin: 3.10ebitda: 25 728revenue: 663 695
Altman Z''-Score12.31Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.65 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.42 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.83 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 5.42 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 39.61 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 39.61 % vs. predchádzajúce 37.42 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 16.23 % vs. predchádzajúce 18.26 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 12.77× vs. predchádzajúce 4.43×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 3.10 % vs. predchádzajúca 8.45 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 83.77 % vs. predchádzajúca 81.74 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +434 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 434 % na 664 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 3.1 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 84 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 39.6 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2021 | 2020 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 664 tis. € | 124 tis. € | +433,6 % |
| EBITDA | 26 tis. € | 13 tis. € | +90,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 23 tis. € | 12 tis. € | +90,6 % |
| Čistý zisk | 21 tis. € | 11 tis. € | +95,9 % |
| Aktíva | 52 tis. € | 28 tis. € | +85,1 % |
| Vlastné imanie | 44 tis. € | 23 tis. € | +89,7 % |
- 28. 5. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021
- 31. 12. 2021Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2021Štruktúra financovania
- Vlastné imanie83.8%
- Cudzie zdroje16.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021aktuálny | Riadna | 664 tis. € | 52 tis. € | 44 tis. € | 26 tis. € | 21 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 124 tis. € | 28 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 28 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 22 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | 1 tis. € | 825 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 18 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 14 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 8 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 825 € | 630 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 5. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2021aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 12. 10. 2021
- 2Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 12. 10. 2021
- 3Sťahovacie službyod 12. 10. 2021
- 4Kuriérske službyod 12. 10. 2021
- 5Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 12. 10. 2021
- 6Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 12. 10. 2021
- 7Verejné obstarávanieod 12. 10. 2021
- 8Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 28. 5. 2015
- 9Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 28. 5. 2015
- 10Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 28. 5. 2015
- 11Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 28. 5. 2015
- 12Čistiace a upratovacie službyod 28. 5. 2015
- 13Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 28. 5. 2015
- 14Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 28. 5. 2015
- 15Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 28. 5. 2015
- 16Prípravné práce k realizácii stavbyod 28. 5. 2015
- 17Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 28. 5. 2015
- 18Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 28. 5. 2015
- 19Reklamné a marketingové službyod 28. 5. 2015
- 20Administratívne službyod 28. 5. 2015
- 21Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 28. 5. 2015
- 22Skladovanieod 28. 5. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48159492
- RÚZ ID
- 1592231
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 5. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2021Najvyšší zaznamenaný obrat663 695 EUR · rok 2021
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna