MIKOLS Group s. r. o.
aktívnaKľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 72 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 37/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
Firma dosahuje tržby (193 tis. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
- EBITDA marža6,1 %
- ROA (návratnosť aktív)8,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)67,6 %
- Zadlženosť88 %
- Kapitálová primeranosť12,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 5.39netIncome: 10 414revenue: 193 034prevNetIncome: -48 980
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 12.34equity: 15 414assets: 124 940
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 87.66equity: 15 414assets: 124 940
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 12.05revenueYoY: 71.74validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 6.11netMargin: 5.39ebitda: 11 802revenue: 193 034
Altman Z''-Score-5.83Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.24 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -6.76 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.54 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.15 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 8.34 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 8.34 % vs. predchádzajúce -14.53 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 87.66 % vs. predchádzajúce 113.04 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.55× vs. predchádzajúce 0.33×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 5.39 % vs. predchádzajúca -43.58 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 12.34 % vs. predchádzajúca -13.04 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 63 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 72 % na 193 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 5.4 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 12 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Upozornenie
Tržby rastú (+72 %), ale aktíva klesajú (-63 %). Firma môže podinvestovávať — rast nemusí byť udržateľný.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 193 tis. € | 112 tis. € | +71,7 % |
| EBITDA | 12 tis. € | -48 tis. € | +124,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 11 tis. € | -43 tis. € | +124,6 % |
| Čistý zisk | 10 tis. € | -49 tis. € | +121,3 % |
| Aktíva | 125 tis. € | 337 tis. € | −62,9 % |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | -44 tis. € | +135,0 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 12. 6. 2015
- Sídlo
- Dr. Janského 477/4, 96501, Žiar nad Hronom
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 12. 6. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie12.3%
- Cudzie zdroje87.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 193 tis. € | 125 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 112 tis. € | 337 tis. € | -44 tis. € | -48 tis. € | -49 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 103 tis. € | 321 tis. € | -35 tis. € | -39 tis. € | -40 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 89 tis. € | 306 tis. € | -68 tis. € | -46 tis. € | -48 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 144 tis. € | 338 tis. € | -20 tis. € | 26 tis. € | 23 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 175 tis. € | 345 tis. € | -74 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 68 tis. € | 224 tis. € | -77 tis. € | -80 tis. € | -82 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 109 tis. € | 314 tis. € | -49 tis. € | -50 tis. € | -54 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 51 tis. € | 254 tis. € | -17 tis. € | -20 tis. € | -22 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 69 tis. € | 123 tis. € | 5 tis. € | -123 € | -260 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla17. 10. 2018 → 22. 1. 2026
Agátová 3406/7A, Bratislava - mestská časť Dúbravka
- Zmena obchodného mena7. 10. 2015 → 22. 1. 2026
DSK Group s.r.o.
- Zmena sídla7. 10. 2015 → 16. 10. 2018
Parková 45, Bratislava - mestská časť Ružinov
- Založenie spoločnosti12. 6. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena12. 6. 2015 → 6. 10. 2015
Dantech s.r.o.
- Zmena sídla12. 6. 2015 → 6. 10. 2015
Slepá ulica 763/10, Štvrtok na Ostrove
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48178438
- RÚZ ID
- 1594402
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 12. 6. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat193 034 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 17. 10. 2018Zmena sídlaAgátová 3406/7A, Bratislava - mestská časť Dúbravka
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 7. 10. 2015Zmena obchodného mena→ DSK Group s.r.o.
- 7. 10. 2015Zmena sídlaParková 45, Bratislava - mestská časť Ružinov
- 10. 9. 2015Registrácia platcu DPHSK2120087057
- 12. 6. 2015Zmena obchodného mena→ Dantech s.r.o.
- 12. 6. 2015Zmena sídlaSlepá ulica 763/10, Štvrtok na Ostrove