Profi-reality SK s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Stabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +8.5 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 74/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (1,2 mil. €).
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža19,2 %
- ROA (návratnosť aktív)5,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)14,0 %
- Zadlženosť64 %
- Kapitálová primeranosť36,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.55netIncome: 29 942revenue: 1 174 404prevNetIncome: 34 456
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 36.22equity: 214 234assets: 591 402
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 63.78equity: 214 234assets: 591 402
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 18.39revenueYoY: 8.54validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 19.19netMargin: 2.55ebitda: 225 329revenue: 1 174 404
Altman Z''-Score3.38Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.71 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.10 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.18 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.60 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 5.06 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 5.06 % vs. predchádzajúce 5.16 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 63.78 % vs. predchádzajúce 72.43 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.99× vs. predchádzajúce 1.62×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.55 % vs. predchádzajúca 3.18 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 36.22 % vs. predchádzajúca 27.57 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 9 % na 1.2 mil. € — stabilný organický rast.
- Info
Čistá marža len 2.5 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 36 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,2 mil. € | 1,1 mil. € | +8,5 % |
| EBITDA | 225 tis. € | 51 tis. € | +341,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 203 tis. € | 46 tis. € | +341,8 % |
| Čistý zisk | 30 tis. € | 34 tis. € | −13,1 % |
| Aktíva | 591 tis. € | 668 tis. € | −11,5 % |
| Vlastné imanie | 214 tis. € | 184 tis. € | +16,2 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 15. 7. 2015
- Sídlo
- Gen. Petrova 2200/10, 07101, Michalovce
- Štatutárny orgán
- 3 3 osoby (po prihlásení)
- 15. 7. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie36.2%
- Cudzie zdroje63.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 1,2 mil. € | 591 tis. € | 214 tis. € | 225 tis. € | 30 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 1,1 mil. € | 668 tis. € | 184 tis. € | 51 tis. € | 34 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1,0 mil. € | 512 tis. € | 150 tis. € | 62 tis. € | 47 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 469 tis. € | 388 tis. € | 130 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 403 tis. € | 434 tis. € | -98 tis. € | -5 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 272 tis. € | 522 tis. € | 10 tis. € | -124 tis. € | -125 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 576 tis. € | 379 tis. € | 35 tis. € | 11 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 548 tis. € | 227 tis. € | 26 tis. € | -9 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 158 tis. € | 262 tis. € | 23 tis. € | -14 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 257 tis. € | 76 tis. € | 56 € | -6 tis. € | -7 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla5. 4. 2023 → 15. 5. 2025
Masarykova 1942/21, Michalovce
- Založenie spoločnosti15. 7. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla15. 7. 2015 → 4. 4. 2023
Vajanského 72, Michalovce
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkovod 3. 12. 2025
- 2Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 15. 2. 2025
- 3Technik požiarnej ochranyod 14. 2. 2025
- 4Výkon činnosti stavebného dozoru s odborným zameraním Pozemné stavbyod 14. 2. 2025
- 5Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvood 14. 2. 2025
- 6Dizajnérske činnostiod 14. 2. 2025
- 7Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 14. 2. 2025
- 8Vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnostiod 14. 2. 2025
- 9Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 10. 12. 2020
- 10Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 10. 12. 2020
- 11Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 15. 7. 2015
- 12Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti (realitná činnosť)od 15. 7. 2015
- 13Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 15. 7. 2015
- 14Reklamné a marketingové službyod 15. 7. 2015
- 15Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému Spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 15. 7. 2015
- 16Prípravné práce k realizácii stavbyod 15. 7. 2015
- 17Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 15. 7. 2015
- 18Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 15. 7. 2015
- 19Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 15. 7. 2015
- 20Prenájom hnuteľných vecíod 15. 7. 2015
- 21Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 15. 7. 2015
- 22Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 15. 7. 2015
- 23Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 15. 7. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48232858
- RÚZ ID
- 1601396
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 15. 7. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat1 174 404 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 5. 4. 2023Zmena sídlaMasarykova 1942/21, Michalovce
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 4. 2016Registrácia platcu DPHSK2120104624
- 15. 7. 2015Zmena sídlaVajanského 72, Michalovce