mc partners, s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 211 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 85/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (79 tis. €), je zisková.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža89,3 %
- ROA (návratnosť aktív)58,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)66,1 %
- Zadlženosť12 %
- Kapitálová primeranosť88,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 80.33netIncome: 63 713revenue: 79 315prevNetIncome: 15 582
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 88.08equity: 96 394assets: 109 437
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 11.92equity: 96 394assets: 109 437
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -1.69revenueYoY: 210.67validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 89.31netMargin: 80.33ebitda: 70 836revenue: 79 315
Altman Z''-Score16.31Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.73 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 3.12 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 3.70 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 7.76 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 58.22 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 58.22 % vs. predchádzajúce 30.38 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 11.92 % vs. predchádzajúce 8.49 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.72× vs. predchádzajúce 0.50×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 80.33 % vs. predchádzajúca 61.03 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 88.08 % vs. predchádzajúca 91.51 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +211 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 211 % na 79 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 80.3 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.80 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 89.3 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 88 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 79 tis. € | 26 tis. € | +210,7 % |
| EBITDA | 71 tis. € | 18 tis. € | +285,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 64 tis. € | 17 tis. € | +285,7 % |
| Čistý zisk | 64 tis. € | 16 tis. € | +308,9 % |
| Aktíva | 109 tis. € | 51 tis. € | +113,4 % |
| Vlastné imanie | 96 tis. € | 47 tis. € | +105,4 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 14. 7. 2015
- Sídlo
- Pri Podlužianke 3, 93401, Levice
- Štatutárny orgán
- 3 3 osoby (po prihlásení)
- 14. 7. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie88.1%
- Cudzie zdroje11.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 79 tis. € | 109 tis. € | 96 tis. € | 71 tis. € | 64 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 26 tis. € | 51 tis. € | 47 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 22 tis. € | 35 tis. € | 31 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 22 tis. € | 21 tis. € | 20 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 32 tis. € | 17 tis. € | 14 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 5 tis. € | 26 tis. € | 9 tis. € | -1 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 73 tis. € | 35 tis. € | 12 tis. € | 5 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 142 tis. € | 34 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 143 tis. € | 34 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 92 tis. € | 28 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti14. 7. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 7. 6. 2016
- 2Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 7. 6. 2016
- 3Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti (realitná činnosť)od 7. 6. 2016
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 14. 7. 2015
- 5Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 14. 7. 2015
- 6Reklamné a marketingové službyod 14. 7. 2015
- 7Administratívne službyod 14. 7. 2015
- 8Prípravné práce k realizácii stavbyod 14. 7. 2015
- 9Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 14. 7. 2015
- 10Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 14. 7. 2015
- 11Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 14. 7. 2015
- 12Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 14. 7. 2015
- 13Prenájom hnuteľných vecíod 14. 7. 2015
- 14Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 14. 7. 2015
- 15Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 14. 7. 2015
- 16Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 14. 7. 2015
- 17Sťahovacie službyod 14. 7. 2015
- 18Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 14. 7. 2015
- 19Čistiace a upratovacie službyod 14. 7. 2015
- 20Skladovanieod 14. 7. 2015
- 21Počítačové službyod 14. 7. 2015
- 22Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 14. 7. 2015
- 23Finančný leasingod 14. 7. 2015
- 24Faktoring a forfaitingod 14. 7. 2015
- 25Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 14. 7. 2015
- 26Verejné obstarávanieod 14. 7. 2015
- 27Prieskum trhu a verejnej mienkyod 14. 7. 2015
- 28Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 14. 7. 2015
- 29Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 14. 7. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48238104
- RÚZ ID
- 1600560
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 14. 7. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat143 386 EUR · rok 2017
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 10. 2015Registrácia platcu DPHSK2120097386