TOMECOLLECTION SK s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 43/100
Profil firmy vykazuje viacero priemerných až slabých ukazovateľov.
je dlhodobo stratová.
Profil firmy vykazuje viacero priemerných až slabých ukazovateľov.
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)-1,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-3,7 %
- Zadlženosť61 %
- Kapitálová primeranosť39,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť10 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: —netIncome: -9 765revenue: —prevNetIncome: 111 639
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 39.44equity: 264 089assets: 669 617
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 60.56equity: 264 089assets: 669 617
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 23.53revenueYoY: —validHistoryYears: 7.00
Efektivita10 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: -14 869revenue: —
Altman Z''-Score2.63Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.78 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.29 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.13 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.68 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -1.46 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -1.46 % vs. predchádzajúce 7.65 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 60.56 % vs. predchádzajúce 81.24 %.splnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 39.44 % vs. predchádzajúca 18.76 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 54 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Kapitálová primeranosť 39 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — |
| EBITDA | -15 tis. € | 164 tis. € | −109,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -13 tis. € | 147 tis. € | −109,1 % |
| Čistý zisk | -10 tis. € | 112 tis. € | −108,7 % |
| Aktíva | 670 tis. € | 1,5 mil. € | −54,1 % |
| Vlastné imanie | 264 tis. € | 274 tis. € | −3,6 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 23. 7. 2015
- Sídlo
- Novozámocká 1/185, 95112, Ivanka pri Nitre
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 23. 7. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie39.4%
- Cudzie zdroje60.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | — | 670 tis. € | 264 tis. € | -15 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | — | 1,5 mil. € | 274 tis. € | 164 tis. € | 112 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 1,3 mil. € | 162 tis. € | 72 tis. € | 54 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 1,2 mil. € | 1,2 mil. € | 108 tis. € | 23 tis. € | 46 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 761 tis. € | 637 tis. € | 62 tis. € | 48 tis. € | 32 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 459 tis. € | 692 tis. € | 30 tis. € | 4 tis. € | 402 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 596 tis. € | 651 tis. € | 30 tis. € | 73 tis. € | 13 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 469 tis. € | 544 tis. € | 17 tis. € | 41 tis. € | 29 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 484 tis. € | 503 tis. € | -7 tis. € | 4 tis. € | -11 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 331 tis. € | 453 tis. € | 4 tis. € | 12 tis. € | 916 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti23. 7. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena23. 7. 2015 → 20. 11. 2015
My hut s.r.o.
- Zmena sídla23. 7. 2015 → 20. 11. 2015
Kosihovce 20, Kosihovce
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48247367
- RÚZ ID
- 1601785
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 23. 7. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat1 176 051 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 10. 2015Registrácia platcu DPHSK2120102413
- 23. 7. 2015Zmena obchodného mena→ My hut s.r.o.
- 23. 7. 2015Zmena sídlaKosihovce 20, Kosihovce