MOON Consulting s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 12 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 29/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje malé tržby (92 tis. €), zadlženosť je vysoká.
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
- EBITDA marža3,7 %
- ROA (návratnosť aktív)1,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)12,2 %
- Zadlženosť86 %
- Kapitálová primeranosť14,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.57netIncome: 1 438revenue: 91 539prevNetIncome: 759.00
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 14.44equity: 11 757assets: 81 446
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 85.56equity: 11 757assets: 81 446
Rast6 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -9.00revenueYoY: 11.68validHistoryYears: 8.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 3.67netMargin: 1.57ebitda: 3 364revenue: 91 539
Altman Z''-Score1.44Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.28 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.75 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.24 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.18 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.77 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.77 % vs. predchádzajúce 1.29 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 85.56 % vs. predchádzajúce 82.47 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.12× vs. predchádzajúce 1.39×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.57 % vs. predchádzajúca 0.93 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 14.44 % vs. predchádzajúca 17.53 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 12 % na 92 tis. € — stabilný organický rast.
- Info
Čistá marža len 1.6 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 14 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 92 tis. € | 82 tis. € | +11,7 % |
| EBITDA | 3 tis. € | 7 tis. € | −52,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 3 tis. € | 6 tis. € | −52,4 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 759 € | +89,5 % |
| Aktíva | 81 tis. € | 59 tis. € | +38,3 % |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 10 tis. € | +13,9 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 30. 7. 2015
- Sídlo
- Karpatské námestie 10/A, 83106, Bratislava - mestská časť Rača
- Štatutárny orgán
- 3 3 osoby (po prihlásení)
- 30. 7. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie14.4%
- Cudzie zdroje85.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 92 tis. € | 81 tis. € | 12 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 82 tis. € | 59 tis. € | 10 tis. € | 7 tis. € | 759 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 45 tis. € | 24 tis. € | 10 tis. € | 871 € | 464 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 7 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | 9 € | -62 € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 9 tis. € | 9 tis. € | — | -71 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 62 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 150 tis. € | 29 tis. € | 25 tis. € | 302 € | 64 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 152 tis. € | 32 tis. € | 17 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 177 tis. € | 29 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | — | 2 tis. € | 823 € | -4 tis. € | -4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti30. 7. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena30. 7. 2015 → 28. 10. 2021
NOVAFON, s. r. o.
- Zmena sídla30. 7. 2015 → 28. 10. 2021
M.Sch.Trnavského 1825, Bratislava-Dúbravka
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 29. 10. 2021
- 2Vedenie účtovníctvaod 29. 10. 2021
- 3Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 29. 10. 2021
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služiebod 29. 10. 2021
- 5Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 29. 10. 2021
- 6Administratívne službyod 30. 7. 2015
- 7kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 30. 7. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48249076
- RÚZ ID
- 1602053
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 30. 7. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat177 201 EUR · rok 2016
- 15. 3. 2016Registrácia platcu DPHSK2120107099
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 30. 7. 2015Zmena obchodného mena→ NOVAFON, s. r. o.
- 30. 7. 2015Zmena sídlaM.Sch.Trnavského 1825, Bratislava-Dúbravka