TECH Solving s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Pokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 72 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 97/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (99 tis. €), je zisková.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža36,2 %
- ROA (návratnosť aktív)12,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)12,4 %
- Zadlženosť2 %
- Kapitálová primeranosť98,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 32.37netIncome: 32 056revenue: 99 044prevNetIncome: 220 269
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 98.47equity: 257 825assets: 261 826
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 1.53equity: 257 825assets: 261 826
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 10.09revenueYoY: -71.78validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 36.19netMargin: 32.37ebitda: 35 846revenue: 99 044
Altman Z''-Score85.40Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.94 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 15.02 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.78 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 67.66 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 12.24 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 12.24 % vs. predchádzajúce 93.49 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 1.53 % vs. predchádzajúce 4.17 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.38× vs. predchádzajúce 1.49×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 32.37 % vs. predchádzajúca 62.76 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 98.47 % vs. predchádzajúca 95.83 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 72 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 32.4 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.32 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 36.2 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 98 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 99 tis. € | 351 tis. € | −71,8 % |
| EBITDA | 36 tis. € | 279 tis. € | −87,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 32 tis. € | 251 tis. € | −87,2 % |
| Čistý zisk | 32 tis. € | 220 tis. € | −85,4 % |
| Aktíva | 262 tis. € | 236 tis. € | +11,1 % |
| Vlastné imanie | 258 tis. € | 226 tis. € | +14,2 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 22. 10. 2015
- Sídlo
- 4. rad 724, 95115, Mojmírovce
- Štatutárny orgán
- 4 4 osoby (po prihlásení)
- 22. 10. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie98.5%
- Cudzie zdroje1.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 99 tis. € | 262 tis. € | 258 tis. € | 36 tis. € | 32 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 351 tis. € | 236 tis. € | 226 tis. € | 279 tis. € | 220 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 490 tis. € | 390 tis. € | 321 tis. € | 399 tis. € | 315 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 308 tis. € | 221 tis. € | 175 tis. € | 215 tis. € | 169 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 254 tis. € | 146 tis. € | 120 tis. € | 146 tis. € | 115 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 196 tis. € | 111 tis. € | 93 tis. € | 111 tis. € | 88 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 213 tis. € | 127 tis. € | 115 tis. € | 139 tis. € | 109 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 192 tis. € | 166 tis. € | 127 tis. € | 154 tis. € | 121 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 57 tis. € | 46 tis. € | 42 tis. € | 29 tis. € | 22 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 42 tis. € | 26 tis. € | 20 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti22. 10. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena22. 10. 2015 → 30. 6. 2017
Ján Vereš REVIZMONT s.r.o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 1. 7. 2017
- 2Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 1. 7. 2017
- 3Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 1. 7. 2017
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 22. 10. 2015
- 5Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 22. 10. 2015
- 6Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 22. 10. 2015
- 7Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vo vyhradených technických zariadení elektrickýchod 22. 10. 2015
- 8Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 22. 10. 2015
- 9Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 22. 10. 2015
- 10Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 22. 10. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48324175
- RÚZ ID
- 1605689
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 22. 10. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat490 400 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 15. 12. 2015Registrácia platcu DPHSK2120145522
- 22. 10. 2015Zmena obchodného mena→ Ján Vereš REVIZMONT s.r.o.