webex.digital s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Stabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -5.7 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 64/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (1,1 mil. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
- EBITDA marža13,7 %
- ROA (návratnosť aktív)12,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)95,3 %
- Zadlženosť87 %
- Kapitálová primeranosť13,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 10.34netIncome: 110 686revenue: 1 070 460prevNetIncome: 65 122
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 13.08equity: 116 186assets: 888 111
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 86.92equity: 116 186assets: 888 111
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 41.33revenueYoY: -5.65validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 13.75netMargin: 10.34ebitda: 147 160revenue: 1 070 460
Altman Z''-Score2.83Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.26 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.47 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.95 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.16 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 12.46 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 12.46 % vs. predchádzajúce 8.25 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 86.92 % vs. predchádzajúce 91.05 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.21× vs. predchádzajúce 1.44×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 10.34 % vs. predchádzajúca 5.74 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 13.08 % vs. predchádzajúca 8.95 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Tržby medziročne klesli o 6 % na 1.1 mil. €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 10.3 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 13 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Pozitívne
ROA 12.5 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,1 mil. € | 1,1 mil. € | −5,7 % |
| EBITDA | 147 tis. € | 134 tis. € | +9,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 132 tis. € | 121 tis. € | +9,5 % |
| Čistý zisk | 111 tis. € | 65 tis. € | +70,0 % |
| Aktíva | 888 tis. € | 789 tis. € | +12,6 % |
| Vlastné imanie | 116 tis. € | 71 tis. € | +64,5 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 20. 10. 2015
- Sídlo
- Ostrovského 2, 04001, Košice - mestská časť Juh
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 20. 10. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie13.1%
- Cudzie zdroje86.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 1,1 mil. € | 888 tis. € | 116 tis. € | 147 tis. € | 111 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1,1 mil. € | 789 tis. € | 71 tis. € | 134 tis. € | 65 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 1,1 mil. € | 533 tis. € | 171 tis. € | 221 tis. € | 165 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 699 tis. € | 295 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 540 tis. € | 239 tis. € | 45 tis. € | 11 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 392 tis. € | 156 tis. € | 44 tis. € | 27 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 149 tis. € | 115 tis. € | 27 tis. € | 34 tis. € | 22 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 44 tis. € | 39 tis. € | 12 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 20 tis. € | 41 tis. € | 8 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 48 tis. € | 29 tis. € | 7 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti20. 10. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena20. 10. 2015 → 14. 8. 2018
webex media corp, s.r.o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 18. 12. 2024
- 2reklamné a marketingové službyod 20. 10. 2015
- 3služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 20. 10. 2015
- 4prieskum trhu a verejnej mienkyod 20. 10. 2015
- 5fotografické službyod 20. 10. 2015
- 6vydavateľská činnosťod 20. 10. 2015
- 7vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 20. 10. 2015
- 8faktoring a forfaitingod 20. 10. 2015
- 9vedenie účtovníctvaod 20. 10. 2015
- 10organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 20. 10. 2015
- 11služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 20. 10. 2015
- 12prenájom hnuteľných vecíod 20. 10. 2015
- 13činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 20. 10. 2015
- 14kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 20. 10. 2015
- 15sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 20. 10. 2015
- 16sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 20. 10. 2015
- 17počítačové službyod 20. 10. 2015
- 18prevádzkovanie športových zariadeníod 20. 10. 2015
- 19podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 20. 10. 2015
- 20nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 20. 10. 2015
- 21administratívne službyod 20. 10. 2015
- 22skladovanieod 20. 10. 2015
- 23finančný leasingod 20. 10. 2015
- 24čistiace a upratovacie službyod 20. 10. 2015
- 25prípravné práce k realizácii stavbyod 20. 10. 2015
- 26dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 20. 10. 2015
- 27prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 20. 10. 2015
- 28správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 20. 10. 2015
- 29poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 20. 10. 2015
- 30ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 20. 10. 2015
- 31polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovínod 20. 10. 2015
- 32sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 20. 10. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48329461
- RÚZ ID
- 1611661
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 20. 10. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat1 134 568 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 1. 11. 2017Registrácia platcu DPHSK2120142167
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 20. 10. 2015Zmena obchodného mena→ webex media corp, s.r.o.