Netbuilding Slovensko s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 26 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 58/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (324 tis. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 21. 11. 2015
- Sídlo
- Polianky 17, 84101, Bratislava - mestská časť Dúbravka
- EBITDA marža14,6 %
- ROA (návratnosť aktív)3,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)49,5 %
- Zadlženosť93 %
- Kapitálová primeranosť7,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 11.44netIncome: 37 063revenue: 324 000prevNetIncome: 31 702
Kapitál3 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 7.04equity: 74 908assets: 1 063 543
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 92.96equity: 74 908assets: 1 063 543
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 21.74revenueYoY: 25.81validHistoryYears: 9.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 14.63netMargin: 11.44ebitda: 47 412revenue: 324 000
Altman Z''-Score0.42Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.14 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.05 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.25 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.08 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.48 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.48 % vs. predchádzajúce 3.38 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 92.96 % vs. predchádzajúce 95.97 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.30× vs. predchádzajúce 0.27×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 11.44 % vs. predchádzajúca 12.31 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 7.04 % vs. predchádzajúca 4.03 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 26 % na 324 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 11.4 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 7 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 324 tis. € | 258 tis. € | +25,8 % |
| EBITDA | 47 tis. € | 36 tis. € | +32,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 43 tis. € | 32 tis. € | +32,8 % |
| Čistý zisk | 37 tis. € | 32 tis. € | +16,9 % |
| Aktíva | 1,1 mil. € | 939 tis. € | +13,3 % |
| Vlastné imanie | 75 tis. € | 38 tis. € | +97,9 % |
- 21. 11. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie7.0%
- Cudzie zdroje93.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 324 tis. € | 1,1 mil. € | 75 tis. € | 47 tis. € | 37 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 258 tis. € | 939 tis. € | 38 tis. € | 36 tis. € | 32 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 61 tis. € | 12 tis. € | 6 tis. € | 8 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 52 tis. € | 31 tis. € | -7 tis. € | -13 tis. € | -13 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 37 tis. € | 79 tis. € | 6 tis. € | -30 tis. € | -31 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 42 tis. € | 34 tis. € | -30 tis. € | -17 tis. € | -18 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 105 tis. € | 59 tis. € | -11 tis. € | -19 tis. € | -20 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 200 tis. € | 85 tis. € | 9 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 67 tis. € | 36 tis. € | -6 tis. € | -12 tis. € | -13 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla22. 6. 2023 → 25. 3. 2026
Polianky 17, Bratislava - mestská časť Dúbravka
- Založenie spoločnosti21. 11. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena21. 11. 2015 → 25. 3. 2026
Netbuilding Slovensko s.r.o.
- Zmena sídla21. 11. 2015 → 21. 6. 2023
Popradská 84C, Košice - mestská časť Západ
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 29. 1. 2021
- 2Prevádzkovanie výdajne stravyod 29. 1. 2021
- 3Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 29. 1. 2021
- 4Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhuod 29. 1. 2021
- 5Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 29. 1. 2021
- 6Prípravné práce k realizácii stavbyod 21. 11. 2015
- 7Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 21. 11. 2015
- 8Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 21. 11. 2015
- 9Výkon činnosti stavebného dozoru s odborným zameraním Inžinierske stavby Technické, technologické a energetické vybavenie staviebod 21. 11. 2015
- 10Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: elektrotechnická časťod 21. 11. 2015
- 11Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmienod 21. 11. 2015
- 12Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 21. 11. 2015
- 13Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 21. 11. 2015
- 14Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 21. 11. 2015
- 15Prenájom hnuteľných vecíod 21. 11. 2015
- 16Administratívne službyod 21. 11. 2015
- 17Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 21. 11. 2015
- 18Prevádzkovanie športových zariadeníod 21. 11. 2015
- 19Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 21. 11. 2015
- 20Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 21. 11. 2015
- 21Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 21. 11. 2015
- 22Reklamné a marketingové službyod 21. 11. 2015
- 23Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácieod 21. 11. 2015
- 24Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 21. 11. 2015
- 25Vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnostiod 21. 11. 2015
- 26Čistiace a upratovacie službyod 21. 11. 2015
- 27Čistenie kanalizačných systémovod 21. 11. 2015
- 28Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 21. 11. 2015
- 29Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 21. 11. 2015
- 30Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 21. 11. 2015
- 31Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 21. 11. 2015
- 32Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 21. 11. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50034839
- RÚZ ID
- 1632652
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 21. 11. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat324 000 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 22. 6. 2023Zmena sídlaPolianky 17, Bratislava - mestská časť Dúbravka
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 13. 10. 2016Registrácia platcu DPHSK2120156731
- 21. 11. 2015Zmena obchodného mena→ Netbuilding Slovensko s.r.o.
- 21. 11. 2015Zmena sídlaPopradská 84C, Košice - mestská časť Západ