ConSysTech, s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +5.7 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 52/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje malé tržby (97 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 24. 11. 2015
- Sídlo
- Kremnická 11, 96001, Zvolen
- EBITDA marža4,0 %
- ROA (návratnosť aktív)0,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)0,2 %
- Zadlženosť73 %
- Kapitálová primeranosť26,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.053netIncome: 51.00revenue: 96 774prevNetIncome: 5 645
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 26.70equity: 22 809assets: 85 441
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 73.30equity: 22 809assets: 85 441
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 31.12revenueYoY: 5.71validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 4.01netMargin: 0.053ebitda: 3 882revenue: 96 774
Altman Z''-Score1.90Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.53 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.73 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.26 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.38 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.06 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.06 % vs. predchádzajúce 6.49 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 73.30 % vs. predchádzajúce 73.81 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.13× vs. predchádzajúce 1.05×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.05 % vs. predchádzajúca 6.17 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 26.70 % vs. predchádzajúca 26.19 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 6 % na 97 tis. € — stabilný organický rast.
- Info
Čistá marža len 0.1 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 27 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 97 tis. € | 92 tis. € | +5,7 % |
| EBITDA | 4 tis. € | 10 tis. € | −59,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 3 tis. € | 9 tis. € | −59,6 % |
| Čistý zisk | 51 € | 6 tis. € | −99,1 % |
| Aktíva | 85 tis. € | 87 tis. € | −1,7 % |
| Vlastné imanie | 23 tis. € | 23 tis. € | +0,2 % |
- 24. 11. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie26.7%
- Cudzie zdroje73.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 97 tis. € | 85 tis. € | 23 tis. € | 4 tis. € | 51 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 92 tis. € | 87 tis. € | 23 tis. € | 10 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 110 tis. € | 77 tis. € | 17 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 214 tis. € | 61 tis. € | 13 tis. € | 1 tis. € | 680 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 185 tis. € | 105 tis. € | 12 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 45 tis. € | 42 tis. € | 8 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 3 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | 558 € | 504 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 2 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 6 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | 387 € | -71 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 8 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € | 1 tis. € | 676 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti24. 11. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 24. 11. 2015
- 2Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvood 24. 11. 2015
- 3Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 24. 11. 2015
- 4Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 24. 11. 2015
- 5Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 24. 11. 2015
- 6Výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 24. 11. 2015
- 7Výroba strojov a prístrojov pre domácnosťod 24. 11. 2015
- 8Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 24. 11. 2015
- 9Výroba komunikačných zariadení spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 24. 11. 2015
- 10Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických, fotografických prístrojov a zariadení a zdravotníckych pomôcokod 24. 11. 2015
- 11Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 24. 11. 2015
- 12Prípravné práce k realizácii stavbyod 24. 11. 2015
- 13Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 24. 11. 2015
- 14Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 24. 11. 2015
- 15Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 24. 11. 2015
- 16Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 24. 11. 2015
- 17Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 24. 11. 2015
- 18Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienuod 24. 11. 2015
- 19Kuriérske službyod 24. 11. 2015
- 20Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaod 24. 11. 2015
- 21Skladovanie a uskladňovanieod 24. 11. 2015
- 22Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 24. 11. 2015
- 23Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a strelivaod 24. 11. 2015
- 24Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 24. 11. 2015
- 25Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 24. 11. 2015
- 26Prevádzkovanie výdajne stravyod 24. 11. 2015
- 27Počítačové službyod 24. 11. 2015
- 28Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 24. 11. 2015
- 29Prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 24. 11. 2015
- 30Prenájom hnuteľných vecíod 24. 11. 2015
- 31Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 24. 11. 2015
- 32Administratívne službyod 24. 11. 2015
- 33Činnosti podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 24. 11. 2015
- 34Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 24. 11. 2015
- 35Poskytovanie sociálnych služiebod 24. 11. 2015
- 36Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 24. 11. 2015
- 37Prevádzkovanie športových zariadeníod 24. 11. 2015
- 38Reklamné a marketingové službyod 24. 11. 2015
- 39Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 24. 11. 2015
- 40Prieskum trhu a verejnej mienkyod 24. 11. 2015
- 41Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno - spoločenských a športových podujatíod 24. 11. 2015
- 42Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 24. 11. 2015
- 43Verejné obstarávanieod 24. 11. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50046233
- RÚZ ID
- 1611774
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 24. 11. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat214 145 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 1. 10. 2020Registrácia platcu DPHSK2120161285
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna