Suno, s. r. o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 40/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje tržby (872 tis. €), zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 11. 2015
- Sídlo
- Hrobáková 9, 85102, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža0,1 %
- ROA (návratnosť aktív)0,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)1,1 %
- Zadlženosť81 %
- Kapitálová primeranosť18,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.063netIncome: 547.00revenue: 872 453prevNetIncome: -480.00
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 18.79equity: 49 893assets: 265 461
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 81.21equity: 49 893assets: 265 461
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 545.16revenueYoY: —validHistoryYears: 3.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.128netMargin: 0.063ebitda: 1 116revenue: 872 453
Altman Z''-Score0.57Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.37 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.06 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.02 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.24 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.21 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.21 % vs. predchádzajúce -156.86 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 81.21 % vs. predchádzajúce 313.73 %.splnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 18.79 % vs. predchádzajúca -213.73 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 5 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby za 2019: 872 tis. €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).
- Info
Čistá marža len 0.1 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 19 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2019 | 2018 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 872 tis. € | — | — |
| EBITDA | 1 tis. € | -403 € | +376,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 1 tis. € | -363 € | +376,9 % |
| Čistý zisk | 547 € | -480 € | +214,0 % |
| Aktíva | 265 tis. € | 306 € | +867× |
| Vlastné imanie | 50 tis. € | -654 € | +77× |
- 27. 11. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2019Štruktúra financovania
- Vlastné imanie18.8%
- Cudzie zdroje81.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019aktuálny | Riadna | 872 tis. € | 265 tis. € | 50 tis. € | 1 tis. € | 547 € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 306 € | -654 € | -403 € | -480 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 4 tis. € | 786 € | -174 € | 417 € | -277 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 21 tis. € | 2 tis. € | 103 € | -2 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla22. 1. 2016 → 29. 6. 2018
Vyšehradská 12, Bratislava - mestská časť Petržalka
- Založenie spoločnosti27. 11. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena27. 11. 2015 → 21. 1. 2016
Vrboska s.r.o.
- Zmena sídla27. 11. 2015 → 21. 1. 2016
Kopčianska 10, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2019aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 14. 7. 2016
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 27. 11. 2015
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 27. 11. 2015
- 4Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 27. 11. 2015
- 5Počítačové službyod 27. 11. 2015
- 6Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 27. 11. 2015
- 7Administratívne službyod 27. 11. 2015
- 8Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 27. 11. 2015
- 9Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 27. 11. 2015
- 10Prenájom hnuteľných vecíod 27. 11. 2015
- 11Prípravné práce k realizácii stavbyod 27. 11. 2015
- 12Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 27. 11. 2015
- 13Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 27. 11. 2015
- 14Reklamné a marketingové službyod 27. 11. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50047221
- RÚZ ID
- 1628585
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 27. 11. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat872 453 EUR · rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 22. 1. 2016Zmena sídlaVyšehradská 12, Bratislava - mestská časť Petržalka
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 27. 11. 2015Zmena obchodného mena→ Vrboska s.r.o.
- 27. 11. 2015Zmena sídlaKopčianska 10, Bratislava