EURO 3 Slovakia Trade, s.r.o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 49/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Pre túto firmu nemáme dostatok finančných údajov na zhrnutie.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 25. 11. 2015
- Sídlo
- Lesná 951/1, 94632, Marcelová
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)10,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)35,1 %
- Zadlženosť70 %
- Kapitálová primeranosť30,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť10 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: —netIncome: 38 986revenue: —prevNetIncome: -10 196
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 30.36equity: 110 944assets: 365 412
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 69.64equity: 110 944assets: 365 412
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 31.51revenueYoY: —validHistoryYears: 5.00
Efektivita10 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: 57 510revenue: —
Altman Z''-Score3.08Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.60 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.13 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.90 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.46 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 10.67 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 10.67 % vs. predchádzajúce -2.65 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 69.64 % vs. predchádzajúce 81.29 %.splnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 30.36 % vs. predchádzajúca 18.71 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Kapitálová primeranosť 30 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 10.7 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — |
| EBITDA | 58 tis. € | -177 € | +326× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 52 tis. € | -159 € | +326× |
| Čistý zisk | 39 tis. € | -10 tis. € | +482,4 % |
| Aktíva | 365 tis. € | 385 tis. € | −5,0 % |
| Vlastné imanie | 111 tis. € | 72 tis. € | +54,2 % |
- 25. 11. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie30.4%
- Cudzie zdroje69.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | — | 365 tis. € | 111 tis. € | 58 tis. € | 39 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 385 tis. € | 72 tis. € | -177 € | -10 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 435 tis. € | 82 tis. € | -33 tis. € | -46 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 714 tis. € | 458 tis. € | 128 tis. € | -8 tis. € | -18 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 452 tis. € | 146 tis. € | 4 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 434 tis. € | 506 tis. € | 152 tis. € | -21 tis. € | -34 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 1,3 mil. € | 427 tis. € | 186 tis. € | 81 tis. € | 60 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 1,2 mil. € | 386 tis. € | 126 tis. € | 180 tis. € | 140 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 239 tis. € | 230 tis. € | -14 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 0 € | 154 tis. € | -16 tis. € | -932 € | -937 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 5 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti25. 11. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 25. 11. 2015
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 25. 11. 2015
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.od 25. 11. 2015
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 25. 11. 2015
- 5Prenájom hnuteľných vecíod 25. 11. 2015
- 6Reklamné a marketingové službyod 25. 11. 2015
- 7Administratívne službyod 25. 11. 2015
- 8Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 25. 11. 2015
- 9Verejné obstarávanieod 25. 11. 2015
- 10Informačná činnosť - mestské, turistické informačné centráod 25. 11. 2015
- 11Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 25. 11. 2015
- 12Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 25. 11. 2015
- 13Spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleninyod 25. 11. 2015
- 14Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 25. 11. 2015
- 15Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 25. 11. 2015
- 16Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 25. 11. 2015
- 17Vykonávanie odťahovej službyod 25. 11. 2015
- 18Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a inéod 25. 11. 2015
- 19Prípravné práce k realizácii stavbyod 25. 11. 2015
- 20Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaod 25. 11. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50060279
- RÚZ ID
- 1611366
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 25. 11. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat1 307 198 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 25. 11. 2015Registrácia platcu DPHSK2120158546