NEXTNET s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 21 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 64/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (174 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 21. 1. 2016
- Sídlo
- Ružová 903/37, 93011, Topoľníky
- EBITDA marža4,2 %
- ROA (návratnosť aktív)3,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)9,8 %
- Zadlženosť60 %
- Kapitálová primeranosť40,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.56netIncome: 4 446revenue: 173 972prevNetIncome: 14.00
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 40.21equity: 45 396assets: 112 892
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 59.79equity: 45 396assets: 112 892
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 31.56revenueYoY: 20.65validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 4.21netMargin: 2.56ebitda: 7 329revenue: 173 972
Altman Z''-Score2.21Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.79 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.34 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.37 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.71 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.94 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.94 % vs. predchádzajúce 0.02 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 59.79 % vs. predchádzajúce 36.46 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.54× vs. predchádzajúce 2.24×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.56 % vs. predchádzajúca 0.01 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 40.21 % vs. predchádzajúca 63.54 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 21 % na 174 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 2.6 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 40 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 174 tis. € | 144 tis. € | +20,6 % |
| EBITDA | 7 tis. € | 174 € | +41× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 7 tis. € | 157 € | +41× |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 14 € | +317× |
| Aktíva | 113 tis. € | 64 tis. € | +75,2 % |
| Vlastné imanie | 45 tis. € | 41 tis. € | +10,9 % |
- 21. 1. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie40.2%
- Cudzie zdroje59.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 174 tis. € | 113 tis. € | 45 tis. € | 7 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 144 tis. € | 64 tis. € | 41 tis. € | 174 € | 14 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 317 tis. € | 71 tis. € | 41 tis. € | 251 € | 210 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 217 tis. € | 54 tis. € | 41 tis. € | 377 € | 449 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 92 tis. € | 32 tis. € | 11 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 73 tis. € | 27 tis. € | 10 tis. € | 345 € | 297 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 56 tis. € | 26 tis. € | 9 tis. € | 325 € | 280 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 46 tis. € | 21 tis. € | 9 tis. € | 300 € | 227 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 21 tis. € | 19 tis. € | 9 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 15 tis. € | 15 tis. € | 7 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti21. 1. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena21. 1. 2016 → 10. 11. 2016
VB InfoTech s.r.o.
- Zmena sídla21. 1. 2016 → 10. 11. 2016
Budovateľská ulica 1690/18, Gabčíkovo
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 10. 2. 2022
- 2Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 10. 2. 2022
- 3Prípravné práce k realizácii stavbyod 10. 2. 2022
- 4Prípravné práce k realizácii stavbyod 10. 2. 2022
- 5Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 10. 2. 2022
- 6Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 10. 2. 2022
- 7Dizajnérske činnostiod 10. 2. 2022
- 8Služby požičovníod 10. 2. 2022
- 9Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 10. 2. 2022
- 10Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 10. 2. 2022
- 11Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 10. 2. 2022
- 12Vedenie účtovníctvaod 21. 1. 2016
- 13Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti (organizovanie kurzov, školení a seminárov)od 21. 1. 2016
- 14Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 21. 1. 2016
- 15Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 21. 1. 2016
- 16Prieskum trhu a verejnej mienkyod 21. 1. 2016
- 17Fotografické službyod 21. 1. 2016
- 18Reklamné a marketingové službyod 21. 1. 2016
- 19Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 21. 1. 2016
- 20Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 21. 1. 2016
- 21Počítačové službyod 21. 1. 2016
- 22Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 21. 1. 2016
- 23Vydavateľská činnosťod 21. 1. 2016
- 24Faktoring a forfaitingod 21. 1. 2016
- 25Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 21. 1. 2016
- 26Prenájom hnuteľných vecíod 21. 1. 2016
- 27Administratívne službyod 21. 1. 2016
- 28Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 21. 1. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50105850
- RÚZ ID
- 1633068
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 21. 1. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat317 373 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 1. 1. 2018Registrácia platcu DPHSK2120215768
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 21. 1. 2016Zmena obchodného mena→ VB InfoTech s.r.o.
- 21. 1. 2016Zmena sídlaBudovateľská ulica 1690/18, Gabčíkovo