D-One Solution, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 656 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 58/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (61 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 6. 4. 2016
- Sídlo
- Diaľničná cesta 22B, 90301, Senec
- EBITDA marža90,2 %
- ROA (návratnosť aktív)2002,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)4903,4 %
- Zadlženosť59 %
- Kapitálová primeranosť40,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 86.62netIncome: 53 055revenue: 61 250prevNetIncome: 1 794
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 40.85equity: 1 082assets: 2 649
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 59.15equity: 1 082assets: 2 649
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -2.98revenueYoY: 656.17validHistoryYears: 9.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 90.20netMargin: 86.62ebitda: 55 247revenue: 61 250
Altman Z''-Score52.75Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.80 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -67.91 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 119.13 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.73 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2002.83 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2002.83 % vs. predchádzajúce 2.69 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 59.15 % vs. predchádzajúce 245.77 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 23.12× vs. predchádzajúce 0.12×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 86.62 % vs. predchádzajúca 22.15 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 40.85 % vs. predchádzajúca -145.77 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 96 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- ROE 4903 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (1082 €) — nereprezentatívne.
- Tržby +656 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 656 % na 61 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 86.6 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.87 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 90.2 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 41 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 61 tis. € | 8 tis. € | +656,2 % |
| EBITDA | 55 tis. € | 4 tis. € | +13× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 50 tis. € | 4 tis. € | +13× |
| Čistý zisk | 53 tis. € | 2 tis. € | +29× |
| Aktíva | 3 tis. € | 67 tis. € | −96,0 % |
| Vlastné imanie | 1 tis. € | -97 tis. € | +101,1 % |
- 6. 4. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie40.8%
- Cudzie zdroje59.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 61 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € | 55 tis. € | 53 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 8 tis. € | 67 tis. € | -97 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 11 tis. € | 63 tis. € | -99 tis. € | -19 tis. € | -22 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 10 tis. € | 70 tis. € | -83 tis. € | -7 tis. € | -9 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 46 tis. € | 71 tis. € | -74 tis. € | -18 tis. € | -21 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 58 tis. € | 92 tis. € | -54 tis. € | 1 tis. € | -7 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 87 tis. € | 100 tis. € | -47 tis. € | 26 tis. € | 14 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 87 tis. € | 78 tis. € | -61 tis. € | -42 tis. € | -56 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 78 tis. € | 100 tis. € | -5 tis. € | 667 € | -10 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti6. 4. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena6. 4. 2016 → 12. 5. 2016
D-One Solutions, s.r.o.
- Zmena sídla6. 4. 2016 → 21. 3. 2019
Roľnícka 116, Bratislava - mestská časť Vajnory
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 6. 4. 2016
- 2sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 6. 4. 2016
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 6. 4. 2016
- 4Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 6. 4. 2016
- 5Vedenie účtovníctvaod 6. 4. 2016
- 6Administratívne službyod 6. 4. 2016
- 7Počítačové službyod 6. 4. 2016
- 8Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 6. 4. 2016
- 9Vydavateľská činnosťod 6. 4. 2016
- 10Reklamné a marketingové službyod 6. 4. 2016
- 11Prieskum trhu a verejnej mienkyod 6. 4. 2016
- 12Finančný leasingod 6. 4. 2016
- 13Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 6. 4. 2016
- 14Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 6. 4. 2016
- 15Faktoring a forfaitingod 6. 4. 2016
- 16Prenájom hnuteľných vecíod 6. 4. 2016
- 17Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 6. 4. 2016
- 18Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 6. 4. 2016
- 19Prípravné práce k realizácii stavbyod 6. 4. 2016
- 20Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 6. 4. 2016
- 21Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 6. 4. 2016
- 22Stavebné cenárstvood 6. 4. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50157388
- RÚZ ID
- 1621847
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 6. 4. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat86 981 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 18. 7. 2016Registrácia platcu DPHSK2120275058
- 6. 4. 2016Zmena obchodného mena→ D-One Solutions, s.r.o.
- 6. 4. 2016Zmena sídlaRoľnícka 116, Bratislava - mestská časť Vajnory