RV Development 1 s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 53 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 65/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (61 tis. €), je dlhodobo stratová.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 3. 3. 2016
- Sídlo
- Vajnorská 137, 83000, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- EBITDA marža-71,7 %
- ROA (návratnosť aktív)-3,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-3,8 %
- Zadlženosť22 %
- Kapitálová primeranosť78,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť4 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -73.46netIncome: -44 502revenue: 60 579prevNetIncome: -152 696
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 78.34equity: 1 166 610assets: 1 489 141
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 21.66equity: 1 166 610assets: 1 489 141
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 106.67revenueYoY: 53.28validHistoryYears: 9.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -71.74netMargin: -73.46ebitda: -43 458revenue: 60 579
Altman Z''-Score2.66Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.54 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -2.51 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.17 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 3.80 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -2.99 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -2.99 % vs. predchádzajúce -10.05 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 21.66 % vs. predchádzajúce 20.27 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.04× vs. predchádzajúce 0.03×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -73.46 % vs. predchádzajúca -386.37 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 78.34 % vs. predchádzajúca 79.73 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 53 % na 61 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -73.5 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 78 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Upozornenie
Tržby rastú (+53 %), ale aktíva klesajú (-2 %). Firma môže podinvestovávať — rast nemusí byť udržateľný.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 61 tis. € | 40 tis. € | +53,3 % |
| EBITDA | -43 tis. € | -66 tis. € | +34,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -39 tis. € | -60 tis. € | +34,6 % |
| Čistý zisk | -45 tis. € | -153 tis. € | +70,9 % |
| Aktíva | 1,5 mil. € | 1,5 mil. € | −2,0 % |
| Vlastné imanie | 1,2 mil. € | 1,2 mil. € | −3,7 % |
- 3. 3. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie78.3%
- Cudzie zdroje21.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 61 tis. € | 1,5 mil. € | 1,2 mil. € | -43 tis. € | -45 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 40 tis. € | 1,5 mil. € | 1,2 mil. € | -66 tis. € | -153 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 42 tis. € | 1,4 mil. € | -946 tis. € | -111 tis. € | -168 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 13 tis. € | 1,3 mil. € | -778 tis. € | -168 tis. € | -168 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 13 tis. € | 1,3 mil. € | -610 tis. € | -76 tis. € | -84 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 13 tis. € | 1,3 mil. € | -525 tis. € | -173 tis. € | -174 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 24 tis. € | 1,4 mil. € | -351 tis. € | -197 tis. € | -208 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 12 tis. € | 1,7 mil. € | -143 tis. € | -142 tis. € | -147 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | -10 € | -10 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 182 € | 5 tis. € | 5 tis. € | -19 € | -21 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla19. 2. 2020 → 19. 5. 2023
Sasinkova 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Založenie spoločnosti3. 3. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla3. 3. 2016 → 18. 2. 2020
Krížna 47, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 3. 3. 2016
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 3. 3. 2016
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 3. 3. 2016
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 3. 3. 2016
- 5Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 3. 3. 2016
- 6Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 3. 3. 2016
- 7Prípravné práce k realizácii stavbyod 3. 3. 2016
- 8Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 3. 3. 2016
- 9Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 3. 3. 2016
- 10Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 3. 3. 2016
- 11Prenájom hnuteľných vecíod 3. 3. 2016
- 12Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 3. 3. 2016
- 13Reklamné a marketingové službyod 3. 3. 2016
- 14Prieskum trhu a verejnej mienkyod 3. 3. 2016
- 15Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 3. 3. 2016
- 16Čistiace a upratovacie službyod 3. 3. 2016
- 17Administratívne službyod 3. 3. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50158929
- RÚZ ID
- 1616966
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 3. 3. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat60 579 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 19. 2. 2020Zmena sídlaSasinkova 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 4. 7. 2018Registrácia platcu DPHSK2120209663
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 3. 3. 2016Zmena sídlaKrížna 47, Bratislava - mestská časť Staré Mesto