Tofisia Pro, s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +3.4 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 73/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (515 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 9. 3. 2016
- Sídlo
- Partizánska 443/93, 94911, Nitra
- EBITDA marža16,0 %
- ROA (návratnosť aktív)27,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)91,9 %
- Zadlženosť70 %
- Kapitálová primeranosť30,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 12.12netIncome: 62 385revenue: 514 769prevNetIncome: 22 471
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 30.02equity: 67 885assets: 226 127
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 69.98equity: 67 885assets: 226 127
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 42.27revenueYoY: 3.43validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 16.00netMargin: 12.12ebitda: 82 363revenue: 514 769
Altman Z''-Score5.41Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.59 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.29 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.08 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.45 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 27.59 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 27.59 % vs. predchádzajúce 11.53 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 69.98 % vs. predchádzajúce 47.93 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.28× vs. predchádzajúce 2.55×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 12.12 % vs. predchádzajúca 4.51 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 30.02 % vs. predchádzajúca 52.07 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (3 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 12.1 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 30 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 27.6 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 515 tis. € | 498 tis. € | +3,4 % |
| EBITDA | 82 tis. € | 33 tis. € | +153,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 74 tis. € | 29 tis. € | +153,4 % |
| Čistý zisk | 62 tis. € | 22 tis. € | +177,6 % |
| Aktíva | 226 tis. € | 195 tis. € | +16,0 % |
| Vlastné imanie | 68 tis. € | 101 tis. € | −33,1 % |
- 9. 3. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie30.0%
- Cudzie zdroje70.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 515 tis. € | 226 tis. € | 68 tis. € | 82 tis. € | 62 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 498 tis. € | 195 tis. € | 101 tis. € | 33 tis. € | 22 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 455 tis. € | 282 tis. € | 79 tis. € | 50 tis. € | 37 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 405 tis. € | 114 tis. € | 42 tis. € | 13 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 346 tis. € | 98 tis. € | 32 tis. € | 12 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 307 tis. € | 119 tis. € | 23 tis. € | 11 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 211 tis. € | 86 tis. € | 16 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 173 tis. € | 73 tis. € | 13 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 85 tis. € | 37 tis. € | 9 tis. € | 10 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 22 tis. € | 11 tis. € | 6 tis. € | 1 tis. € | 809 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti9. 3. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 9. 3. 2016
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 9. 3. 2016
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 9. 3. 2016
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 9. 3. 2016
- 5Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 9. 3. 2016
- 6Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 9. 3. 2016
- 7Sťahovacie službyod 9. 3. 2016
- 8Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 9. 3. 2016
- 9Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 9. 3. 2016
- 10Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 9. 3. 2016
- 11Počítačové službyod 9. 3. 2016
- 12Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 9. 3. 2016
- 13Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 9. 3. 2016
- 14Reklamné a marketingové službyod 9. 3. 2016
- 15Prieskum trhu a verejnej mienkyod 9. 3. 2016
- 16Dizajnérske činnostiod 9. 3. 2016
- 17Fotografické službyod 9. 3. 2016
- 18Prenájom hnuteľných vecíod 9. 3. 2016
- 19Čistiace a upratovacie službyod 9. 3. 2016
- 20Administratívne službyod 9. 3. 2016
- 21Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 9. 3. 2016
- 22Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 9. 3. 2016
- 23Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienuod 9. 3. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50173618
- RÚZ ID
- 1622541
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 9. 3. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat514 769 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 15. 10. 2017Registrácia platcu DPHSK2120234578
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna