JAGMA - Tech s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 41 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 51/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje malé tržby (518 €), je dlhodobo stratová.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 17. 2. 2016
- Sídlo
- M. R. Štefánika 1666/50, 96001, Zvolen
- EBITDA marža11,2 %
- ROA (návratnosť aktív)-0,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-1,2 %
- Zadlženosť71 %
- Kapitálová primeranosť28,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -7.34netIncome: -38.00revenue: 518.00prevNetIncome: 258.00
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 28.62equity: 3 256assets: 11 378
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 71.38equity: 3 256assets: 11 378
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 35.15revenueYoY: 40.76validHistoryYears: 7.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 11.20netMargin: -7.34ebitda: 58.00revenue: 518.00
Altman Z''-Score0.51Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.56 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.50 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.03 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.42 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.33 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.33 % vs. predchádzajúce 2.17 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 71.38 % vs. predchádzajúce 72.28 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.05× vs. predchádzajúce 0.03×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -7.34 % vs. predchádzajúca 70.11 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 28.62 % vs. predchádzajúca 27.72 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 518 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 41 % na 518 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -7.3 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Info
Kapitálová primeranosť 29 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Upozornenie
Tržby rastú (+41 %), ale aktíva klesajú (-4 %). Firma môže podinvestovávať — rast nemusí byť udržateľný.
| Položka | 2022 | 2021 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 518 € | 368 € | +40,8 % |
| EBITDA | 58 € | 368 € | −84,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 52 € | 331 € | −84,2 % |
| Čistý zisk | -38 € | 258 € | −114,7 % |
| Aktíva | 11 tis. € | 12 tis. € | −4,2 % |
| Vlastné imanie | 3 tis. € | 3 tis. € | −1,2 % |
- 17. 2. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra financovania
- Vlastné imanie28.6%
- Cudzie zdroje71.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022aktuálny | Riadna | 518 € | 11 tis. € | 3 tis. € | 58 € | -38 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 368 € | 12 tis. € | 3 tis. € | 368 € | 258 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 347 € | 12 tis. € | 3 tis. € | 171 € | 55 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 4 tis. € | 12 tis. € | 3 tis. € | -399 € | -483 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 7 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | 238 € | 124 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 947 € | 5 tis. € | 3 tis. € | 128 € | -422 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 85 € | 5 tis. € | 4 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti17. 2. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena17. 2. 2016 → 23. 5. 2023
ZV - Drive s.r.o.
- Zmena sídla17. 2. 2016 → 23. 5. 2023
11, Podzámčok
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2022aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 24. 5. 2023
- 2opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamyod 24. 5. 2023
- 3podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 24. 5. 2023
- 4uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 24. 5. 2023
- 5prípravné práce k realizácii stavbyod 24. 5. 2023
- 6skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 24. 5. 2023
- 7služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 24. 5. 2023
- 8počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 24. 5. 2023
- 9reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 24. 5. 2023
- 10úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 24. 5. 2023
- 11čistiace a upratovacie službyod 24. 5. 2023
- 12kovoobrábanieod 24. 5. 2023
- 13dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 23. 8. 2018
- 14sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 17. 2. 2016
- 15sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 17. 2. 2016
- 16vykonávanie odťahovej službyod 17. 2. 2016
- 17poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 17. 2. 2016
- 18poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 17. 2. 2016
- 19činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 17. 2. 2016
- 20prenájom hnuteľných vecíod 17. 2. 2016
- 21sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 17. 2. 2016
- 22kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 17. 2. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50184784
- RÚZ ID
- 1616723
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 17. 2. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat6 879 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 17. 2. 2016Zmena obchodného mena→ ZV - Drive s.r.o.
- 17. 2. 2016Zmena sídla11, Podzámčok