PERFECT SERVICES s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 73 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 78/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (3 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 20. 2. 2016
- Sídlo
- Sládkovičova 495/14, 96501, Žiar nad Hronom
- EBITDA marža73,3 %
- ROA (návratnosť aktív)8,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)19,2 %
- Zadlženosť57 %
- Kapitálová primeranosť43,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 61.99netIncome: 2 153revenue: 3 473prevNetIncome: 816.00
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 43.15equity: 11 185assets: 25 922
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 56.85equity: 11 185assets: 25 922
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 1.23revenueYoY: 72.79validHistoryYears: 9.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 73.25netMargin: 61.99ebitda: 2 544revenue: 3 473
Altman Z''-Score2.98Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.85 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.78 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.56 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.80 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 8.31 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 8.31 % vs. predchádzajúce 3.47 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 56.85 % vs. predchádzajúce 61.63 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.13× vs. predchádzajúce 0.09×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 61.99 % vs. predchádzajúca 40.60 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 43.15 % vs. predchádzajúca 38.37 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 3473 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 73 % na 3473 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 62.0 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.62 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 73.3 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 43 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. € | 2 tis. € | +72,8 % |
| EBITDA | 3 tis. € | 971 € | +162,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 874 € | +162,0 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 816 € | +163,8 % |
| Aktíva | 26 tis. € | 24 tis. € | +10,1 % |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 9 tis. € | +23,9 % |
- 20. 2. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie43.1%
- Cudzie zdroje56.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 3 tis. € | 26 tis. € | 11 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 2 tis. € | 24 tis. € | 9 tis. € | 971 € | 816 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 3 tis. € | 23 tis. € | 8 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 5 tis. € | 22 tis. € | 6 tis. € | 43 € | -5 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 3 tis. € | 26 tis. € | 6 tis. € | 238 € | 170 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 3 tis. € | 29 tis. € | 6 tis. € | 571 € | 412 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 66 tis. € | 28 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 3 tis. € | 12 tis. € | 4 tis. € | 20 € | -460 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 3 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € | -506 € | -506 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti20. 2. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla20. 2. 2016 → 30. 11. 2021
M.R. Štefánika 466/33, Žiar nad Hronom
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 20. 2. 2016
- 2odborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie okrem činnosti športového agentaod 20. 2. 2016
- 3administratívne službyod 20. 2. 2016
- 4činnosť informačných kanceláriíod 20. 2. 2016
- 5činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 20. 2. 2016
- 6dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 20. 2. 2016
- 7inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 20. 2. 2016
- 8kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 20. 2. 2016
- 9kuriérske službyod 20. 2. 2016
- 10počítačové službyod 20. 2. 2016
- 11prenájom hnuteľných vecíod 20. 2. 2016
- 12prevádzka malých plavidielod 20. 2. 2016
- 13prieskum trhu a verejnej mienkyod 20. 2. 2016
- 14prípravné práce k realizácii stavbyod 20. 2. 2016
- 15reklamné a marketingové službyod 20. 2. 2016
- 16služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 20. 2. 2016
- 17sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 20. 2. 2016
- 18sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 20. 2. 2016
- 19ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 20. 2. 2016
- 20úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 20. 2. 2016
- 21uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 20. 2. 2016
- 22verejné obstarávanieod 20. 2. 2016
- 23vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 20. 2. 2016
- 24výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 20. 2. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50189794
- RÚZ ID
- 1616343
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 20. 2. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat65 509 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 20. 2. 2016Zmena sídlaM.R. Štefánika 466/33, Žiar nad Hronom