Pemont Real s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 28 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 66/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (155 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 23. 2. 2016
- Sídlo
- Horelica 251, 02201, Čadca
- EBITDA marža9,7 %
- ROA (návratnosť aktív)3,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)6,7 %
- Zadlženosť54 %
- Kapitálová primeranosť46,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.29netIncome: 2 002revenue: 155 282prevNetIncome: 4 458
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 46.24equity: 29 841assets: 64 541
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 53.76equity: 29 841assets: 64 541
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 20.62revenueYoY: -27.57validHistoryYears: 9.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 9.69netMargin: 1.29ebitda: 15 041revenue: 155 282
Altman Z''-Score5.49Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.91 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.35 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.33 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.90 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.10 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.10 % vs. predchádzajúce 5.65 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 53.76 % vs. predchádzajúce 60.46 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.41× vs. predchádzajúce 2.72×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.29 % vs. predchádzajúca 2.08 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 46.24 % vs. predchádzajúca 39.54 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 28 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Info
Čistá marža len 1.3 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 46 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 155 tis. € | 214 tis. € | −27,6 % |
| EBITDA | 15 tis. € | 28 tis. € | −45,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 14 tis. € | 25 tis. € | −45,9 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 4 tis. € | −55,1 % |
| Aktíva | 65 tis. € | 79 tis. € | −18,2 % |
| Vlastné imanie | 30 tis. € | 31 tis. € | −4,3 % |
- 23. 2. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie46.2%
- Cudzie zdroje53.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 155 tis. € | 65 tis. € | 30 tis. € | 15 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 214 tis. € | 79 tis. € | 31 tis. € | 28 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 162 tis. € | 111 tis. € | 27 tis. € | 33 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 100 tis. € | 79 tis. € | 21 tis. € | 11 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 104 tis. € | 69 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 97 tis. € | 62 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 73 tis. € | 58 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 87 tis. € | 21 tis. € | 30 tis. € | 35 tis. € | 20 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 35 tis. € | 7 tis. € | 4 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti23. 2. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 23. 2. 2016
- 2Inštalácia a opravy chladiarenských zariadeníod 23. 2. 2016
- 3Diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 23. 2. 2016
- 4Výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadeníod 23. 2. 2016
- 5Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 23. 2. 2016
- 6Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 23. 2. 2016
- 7Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 23. 2. 2016
- 8Prípravné práce k realizácii stavbyod 23. 2. 2016
- 9Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 23. 2. 2016
- 10Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 23. 2. 2016
- 11Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 23. 2. 2016
- 12Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 23. 2. 2016
- 13Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 23. 2. 2016
- 14Administratívne službyod 23. 2. 2016
- 15Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 23. 2. 2016
- 16Vedenie účtovníctvaod 23. 2. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50191934
- RÚZ ID
- 1630126
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 23. 2. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat214 381 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 15. 6. 2017Registrácia platcu DPHSK2120207078
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna