JUROKA s.r.o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 60/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (1,2 mil. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 18. 3. 2016
- Sídlo
- Jesenského 66, 94301, Štúrovo
- EBITDA marža1,1 %
- ROA (návratnosť aktív)58,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)68,5 %
- Zadlženosť15 %
- Kapitálová primeranosť84,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.883netIncome: 10 888revenue: 1 232 997prevNetIncome: 297.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 84.59equity: 15 888assets: 18 783
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 15.41equity: 15 888assets: 18 783
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: —validHistoryYears: 1.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 1.12netMargin: 0.883ebitda: 13 783revenue: 1 232 997
Altman Z''-Score13.56Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.66 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.94 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 4.19 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 5.76 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 57.97 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 57.97 % vs. predchádzajúce 5.61 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 15.41 % vs. predchádzajúce 0.00 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 84.59 % vs. predchádzajúca 100.00 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby za 2017: 1.2 mil. €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).
- Info
Čistá marža len 0.9 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 85 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 58.0 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2017 | 2016 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,2 mil. € | — | — |
| EBITDA | 14 tis. € | 500 € | +27× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 12 tis. € | 450 € | +27× |
| Čistý zisk | 11 tis. € | 297 € | +36× |
| Aktíva | 19 tis. € | 5 tis. € | +254,6 % |
| Vlastné imanie | 16 tis. € | 5 tis. € | +199,9 % |
- 18. 3. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2017Štruktúra financovania
- Vlastné imanie84.6%
- Cudzie zdroje15.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017aktuálny | Riadna | 1,2 mil. € | 19 tis. € | 16 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | 500 € | 297 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla28. 5. 2016 → 18. 6. 2019
Bartókova 3, Štúrovo
- Založenie spoločnosti18. 3. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla18. 3. 2016 → 27. 5. 2016
Hlavná 62, Štúrovo
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2017aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Reklamné a marketingové službyod 18. 3. 2016
- 2Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 18. 3. 2016
- 3Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaod 18. 3. 2016
- 4Vedenie účtovníctvaod 18. 3. 2016
- 5Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 18. 3. 2016
- 6Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských služiebod 18. 3. 2016
- 7Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 18. 3. 2016
- 8Prenájom hnuteľných vecíod 18. 3. 2016
- 9Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 18. 3. 2016
- 10Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 18. 3. 2016
- 11Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 18. 3. 2016
- 12Skladovanie a uskladňovanieod 18. 3. 2016
- 13Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 18. 3. 2016
- 14Počítačové službyod 18. 3. 2016
- 15Faktoring a forfaitingod 18. 3. 2016
- 16Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 18. 3. 2016
- 17Prieskum trhu a verejnej mienkyod 18. 3. 2016
- 18Verejné obstarávanieod 18. 3. 2016
- 19Administratívne službyod 18. 3. 2016
- 20Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 18. 3. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50221957
- RÚZ ID
- 1631027
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 18. 3. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat1 232 997 EUR · rok 2017
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 28. 5. 2016Zmena sídlaBartókova 3, Štúrovo
- 18. 3. 2016Zmena sídlaHlavná 62, Štúrovo