KOSTENURKA s.r.o. v likvidácii
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 24/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje tržby (304 tis. €), vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 12. 3. 2016
- Sídlo
- Stavbárska 5178/42, 82107, Bratislava - mestská časť Vrakuňa
- EBITDA marža0,6 %
- ROA (návratnosť aktív)0,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)13,9 %
- Zadlženosť95 %
- Kapitálová primeranosť5,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.249netIncome: 756.00revenue: 304 162prevNetIncome: -312.00
Kapitál3 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 4.99equity: 5 444assets: 108 992
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 95.01equity: 5 444assets: 108 992
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: —validHistoryYears: 1.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.577netMargin: 0.249ebitda: 1 754revenue: 304 162
Altman Z''-Score0.26Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.10 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.01 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.09 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.06 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.69 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.69 % vs. predchádzajúce -6.66 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 95.01 % vs. predchádzajúce 0.00 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 4.99 % vs. predchádzajúca 100.00 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby za 2017: 304 tis. €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).
- Info
Čistá marža len 0.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 5 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2017 | 2016 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 304 tis. € | — | — |
| EBITDA | 2 tis. € | -312 € | +662,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | -281 € | +662,2 % |
| Čistý zisk | 756 € | -312 € | +342,3 % |
| Aktíva | 109 tis. € | 5 tis. € | +22× |
| Vlastné imanie | 5 tis. € | 5 tis. € | +16,1 % |
- 12. 3. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2017Štruktúra financovania
- Vlastné imanie5.0%
- Cudzie zdroje95.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017aktuálny | Riadna | 304 tis. € | 109 tis. € | 5 tis. € | 2 tis. € | 756 € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | -312 € | -312 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla27. 9. 2017 → 19. 7. 2018
Tomášikova 12571/50C, Bratislava - Nové Mesto
- Zmena obchodného mena29. 12. 2016 → 19. 7. 2018
eTRADE s.r.o.
- Zmena sídla29. 12. 2016 → 26. 9. 2017
Dlhá 4966/12A, Senec
- Založenie spoločnosti12. 3. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena12. 3. 2016 → 28. 12. 2016
CAIRO M&H s.r.o.
- Zmena sídla12. 3. 2016 → 28. 12. 2016
Cintorínska 2702/13, Piešťany
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2017aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50226738
- RÚZ ID
- 1628833
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 12. 3. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat304 162 EUR · rok 2017
- 27. 9. 2017Zmena sídlaTomášikova 12571/50C, Bratislava - Nové Mesto
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 29. 12. 2016Zmena obchodného mena→ eTRADE s.r.o.
- 29. 12. 2016Zmena sídlaDlhá 4966/12A, Senec
- 12. 3. 2016Zmena obchodného mena→ CAIRO M&H s.r.o.
- 12. 3. 2016Zmena sídlaCintorínska 2702/13, Piešťany