Jampu-Trans s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -2.5 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 70/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (159 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 19. 3. 2016
- Sídlo
- Bankov 1354/7, 04001, Košice - mestská časť Sever
- EBITDA marža1,6 %
- ROA (návratnosť aktív)2,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)3,7 %
- Zadlženosť30 %
- Kapitálová primeranosť70,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.849netIncome: 1 349revenue: 158 886prevNetIncome: 5 578
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 70.26equity: 36 432assets: 51 854
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 29.74equity: 36 432assets: 51 854
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 42.12revenueYoY: -2.52validHistoryYears: 9.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 1.64netMargin: 0.849ebitda: 2 611revenue: 158 886
Altman Z''-Score1.51Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.38 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -2.64 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.29 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 2.48 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.60 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.60 % vs. predchádzajúce 15.26 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 29.74 % vs. predchádzajúce 17.69 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 3.06× vs. predchádzajúce 4.46×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.85 % vs. predchádzajúca 3.42 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 70.26 % vs. predchádzajúca 82.31 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-3 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Info
Čistá marža len 0.8 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 70 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 159 tis. € | 163 tis. € | −2,5 % |
| EBITDA | 3 tis. € | 7 tis. € | −62,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 6 tis. € | −62,5 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 6 tis. € | −75,8 % |
| Aktíva | 52 tis. € | 37 tis. € | +41,9 % |
| Vlastné imanie | 36 tis. € | 30 tis. € | +21,1 % |
- 19. 3. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie70.3%
- Cudzie zdroje29.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 159 tis. € | 52 tis. € | 36 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 163 tis. € | 37 tis. € | 30 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 168 tis. € | 39 tis. € | 25 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 293 tis. € | 32 tis. € | 20 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 95 tis. € | 20 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 20 tis. € | 13 tis. € | -69 tis. € | -64 tis. € | -64 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 51 tis. € | 12 tis. € | -5 tis. € | -11 tis. € | -11 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 50 tis. € | 25 tis. € | 7 tis. € | 1 tis. € | 651 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 10 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | — | — | — | — | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla16. 6. 2018 → 21. 1. 2021
Štóska 812/80, Medzev
- Založenie spoločnosti19. 3. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena19. 3. 2016 → 21. 1. 2021
Mavik production s.r.o.
- Zmena sídla19. 3. 2016 → 15. 6. 2018
Revolučná 19, Medzev
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 19. 3. 2016
- 2Fotografické službyod 19. 3. 2016
- 3Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 19. 3. 2016
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 19. 3. 2016
- 5Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 19. 3. 2016
- 6Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 19. 3. 2016
- 7Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 vrátane prípojného vozidlaod 19. 3. 2016
- 8Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 19. 3. 2016
- 9Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 19. 3. 2016
- 10Prenájom hnuteľných vecíod 19. 3. 2016
- 11Počítačové službyod 19. 3. 2016
- 12Administratívne službyod 19. 3. 2016
- 13Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 19. 3. 2016
- 14Vedenie účtovníctvaod 19. 3. 2016
- 15Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 19. 3. 2016
- 16Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 19. 3. 2016
- 17Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 19. 3. 2016
- 18Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 19. 3. 2016
- 19Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 19. 3. 2016
- 20Reklamné a marketingové službyod 19. 3. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50236822
- RÚZ ID
- 1622221
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 19. 3. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat293 465 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 1. 3. 2019Registrácia platcu DPHSK2120234226
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 16. 6. 2018Zmena sídlaŠtóska 812/80, Medzev
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 19. 3. 2016Zmena obchodného mena→ Mavik production s.r.o.
- 19. 3. 2016Zmena sídlaRevolučná 19, Medzev