Magnet Trade Plus s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +6.3 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 20/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje tržby (419 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 5. 4. 2016
- Sídlo
- Brigádnická 32, 84110, Bratislava - mestská časť Devín
- EBITDA marža-1,4 %
- ROA (návratnosť aktív)-11,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-3402,1 %
- Zadlženosť100 %
- Kapitálová primeranosť0,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -5.52netIncome: -23 134revenue: 419 320prevNetIncome: 19 690
Kapitál1 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 0.332equity: 680.00assets: 205 023
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 99.67equity: 680.00assets: 205 023
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 8.89revenueYoY: 6.34validHistoryYears: 8.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -1.43netMargin: -5.52ebitda: -5 989revenue: 419 320
Altman Z''-Score-2.59Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.01 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -2.44 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.17 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.00 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -11.28 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -11.28 % vs. predchádzajúce 8.59 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 99.67 % vs. predchádzajúce 90.75 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.05× vs. predchádzajúce 1.72×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -5.52 % vs. predchádzajúca 4.99 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 0.33 % vs. predchádzajúca 9.25 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE -3402 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (680 €) — nereprezentatívne.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 6 % na 419 tis. € — stabilný organický rast.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -5.5 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 0 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 419 tis. € | 394 tis. € | +6,3 % |
| EBITDA | -6 tis. € | 35 tis. € | −117,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -5 tis. € | 32 tis. € | −117,0 % |
| Čistý zisk | -23 tis. € | 20 tis. € | −217,5 % |
| Aktíva | 205 tis. € | 229 tis. € | −10,6 % |
| Vlastné imanie | 680 € | 21 tis. € | −96,8 % |
- 5. 4. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie0.3%
- Cudzie zdroje99.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 419 tis. € | 205 tis. € | 680 € | -6 tis. € | -23 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 394 tis. € | 229 tis. € | 21 tis. € | 35 tis. € | 20 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 290 tis. € | 152 tis. € | 2 tis. € | -123 tis. € | -131 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 389 tis. € | 211 tis. € | 40 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 371 tis. € | 200 tis. € | 25 tis. € | -9 tis. € | -11 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 457 tis. € | 128 tis. € | 8 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 211 tis. € | 139 tis. € | 828 € | -30 tis. € | -30 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 8 tis. € | 6 tis. € | -33 € | -116 € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 7 tis. € | 6 tis. € | -50 € | -1 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 231 tis. € | 10 tis. € | 7 tis. € | 183 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla22. 5. 2019 → 7. 3. 2023
Križkova 9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Založenie spoločnosti5. 4. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena5. 4. 2016 → 21. 5. 2019
JK služby, s.r.o.
- Zmena sídla5. 4. 2016 → 21. 5. 2019
Záhradnícka 74, Bratislava - mestská časť Ružinov
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Masérske službyod 8. 3. 2023
- 2Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 22. 5. 2019
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 22. 5. 2019
- 4Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 22. 5. 2019
- 5Pomocné činnosti v dopraveod 22. 5. 2019
- 6Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 22. 5. 2019
- 7Vedenie účtovníctvaod 22. 5. 2019
- 8Prieskum trhu a verejnej mienkyod 22. 5. 2019
- 9Dizajnérske činnostiod 22. 5. 2019
- 10Prenájom hnuteľných vecíod 22. 5. 2019
- 11Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 22. 5. 2019
- 12Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 22. 5. 2019
- 13Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 5. 4. 2016
- 14Skladovanieod 5. 4. 2016
- 15Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 5. 4. 2016
- 16Administratívne službyod 5. 4. 2016
- 17Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 5. 4. 2016
- 18Reklamné a marketingové službyod 5. 4. 2016
- 19Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 5. 4. 2016
- 20Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 5. 4. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50249380
- RÚZ ID
- 1620764
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 5. 4. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat457 152 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 22. 5. 2019Zmena sídlaKrižkova 9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 17. 8. 2016Registrácia platcu DPHSK2120303372
- 5. 4. 2016Zmena obchodného mena→ JK služby, s.r.o.
- 5. 4. 2016Zmena sídlaZáhradnícka 74, Bratislava - mestská časť Ružinov