PK Inpex, s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -0.2 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 59/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (340 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 21. 4. 2016
- Sídlo
- Bystrické sady 8798/19, 84106, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica
- EBITDA marža14,1 %
- ROA (návratnosť aktív)7,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)26,9 %
- Zadlženosť73 %
- Kapitálová primeranosť26,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.60netIncome: 22 416revenue: 339 804prevNetIncome: -44 839
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 26.93equity: 83 411assets: 309 742
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 73.07equity: 83 411assets: 309 742
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -0.061revenueYoY: -0.197validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 14.11netMargin: 6.60ebitda: 47 933revenue: 339 804
Altman Z''-Score2.70Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.53 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.90 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.88 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.39 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 7.24 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 7.24 % vs. predchádzajúce -19.04 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 73.07 % vs. predchádzajúce 74.10 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.10× vs. predchádzajúce 1.45×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 6.60 % vs. predchádzajúca -13.17 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 26.93 % vs. predchádzajúca 25.90 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-0 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 6.6 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 27 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 340 tis. € | 340 tis. € | −0,2 % |
| EBITDA | 48 tis. € | -16 tis. € | +400,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 43 tis. € | -14 tis. € | +400,3 % |
| Čistý zisk | 22 tis. € | -45 tis. € | +150,0 % |
| Aktíva | 310 tis. € | 235 tis. € | +31,5 % |
| Vlastné imanie | 83 tis. € | 61 tis. € | +36,8 % |
- 21. 4. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie26.9%
- Cudzie zdroje73.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 340 tis. € | 310 tis. € | 83 tis. € | 48 tis. € | 22 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 340 tis. € | 235 tis. € | 61 tis. € | -16 tis. € | -45 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 605 tis. € | 478 tis. € | 106 tis. € | 55 tis. € | 32 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 487 tis. € | 352 tis. € | 73 tis. € | 1 tis. € | 798 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 302 tis. € | 270 tis. € | 75 tis. € | -10 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 255 tis. € | 223 tis. € | 85 tis. € | -22 tis. € | -22 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 497 tis. € | 227 tis. € | 107 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 472 tis. € | 132 tis. € | 60 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 439 tis. € | 72 tis. € | 36 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 342 tis. € | 74 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti21. 4. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla21. 4. 2016 → 21. 4. 2017
Kolískova 2994/8, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 21. 4. 2016
- 2kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 21. 4. 2016
- 3prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 21. 4. 2016
- 4prenájom hnuteľných vecíod 21. 4. 2016
- 5reklamné a marketingové službyod 21. 4. 2016
- 6sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 21. 4. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50252011
- RÚZ ID
- 1624283
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 21. 4. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat605 478 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 8. 2016Registrácia platcu DPHSK2120258525
- 21. 4. 2016Zmena sídlaKolískova 2994/8, Bratislava