QUICK TRANS s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 16 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 73/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (4,6 mil. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 21. 4. 2016
- Sídlo
- Frankovská 9, 83101, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- EBITDA marža9,1 %
- ROA (návratnosť aktív)5,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)11,5 %
- Zadlženosť55 %
- Kapitálová primeranosť44,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 5.88netIncome: 268 433revenue: 4 565 960prevNetIncome: 241 566
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 44.77equity: 2 333 763assets: 5 213 323
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 55.23equity: 2 333 763assets: 5 213 323
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 17.57revenueYoY: 16.22validHistoryYears: 9.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 9.14netMargin: 5.88ebitda: 417 258revenue: 4 565 960
Altman Z''-Score3.03Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.88 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.84 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.46 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.85 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 5.15 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 5.15 % vs. predchádzajúce 5.12 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 55.23 % vs. predchádzajúce 56.19 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.88× vs. predchádzajúce 0.83×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 5.88 % vs. predchádzajúca 6.15 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 44.77 % vs. predchádzajúca 43.81 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 16 % na 4.6 mil. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 5.9 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 45 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
Rast je vyvážený: tržby (+16 %), aktíva (+11 %), vlastné imanie (+13 %) rastú podobným tempom.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 4,6 mil. € | 3,9 mil. € | +16,2 % |
| EBITDA | 417 tis. € | 375 tis. € | +11,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 376 tis. € | 338 tis. € | +11,3 % |
| Čistý zisk | 268 tis. € | 242 tis. € | +11,1 % |
| Aktíva | 5,2 mil. € | 4,7 mil. € | +10,6 % |
| Vlastné imanie | 2,3 mil. € | 2,1 mil. € | +13,0 % |
- 21. 4. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie44.8%
- Cudzie zdroje55.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 4,6 mil. € | 5,2 mil. € | 2,3 mil. € | 417 tis. € | 268 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 3,9 mil. € | 4,7 mil. € | 2,1 mil. € | 375 tis. € | 242 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 3,8 mil. € | 4,7 mil. € | 1,8 mil. € | 424 tis. € | 291 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 2,9 mil. € | 3,9 mil. € | 1,5 mil. € | 275 tis. € | 175 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 2,2 mil. € | 3,4 mil. € | 1,4 mil. € | 101 tis. € | 30 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 2,3 mil. € | 3,3 mil. € | 605 tis. € | 165 tis. € | 88 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 2,3 mil. € | 2,4 mil. € | 517 tis. € | 182 tis. € | 111 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 2,2 mil. € | 1,5 mil. € | 149 tis. € | 142 tis. € | 88 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 1,3 mil. € | 1,2 mil. € | 62 tis. € | 83 tis. € | 57 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla27. 10. 2016 → 17. 5. 2022
Papraďová 3, Bratislava-mestská časť Ružinov
- Zmena sídla5. 8. 2016 → 26. 10. 2016
Sídl. Lúky 1116/28, Vráble
- Založenie spoločnosti21. 4. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena21. 4. 2016 → 4. 8. 2016
CT Slovakia s.r.o.
- Zmena sídla21. 4. 2016 → 4. 8. 2016
M.R. Štefánika 711/3, Veľký Krtíš
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50290037
- RÚZ ID
- 1623001
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 21. 4. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat4 565 960 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 27. 10. 2016Zmena sídlaPapraďová 3, Bratislava-mestská časť Ružinov
- 5. 8. 2016Zmena sídlaSídl. Lúky 1116/28, Vráble
- 15. 6. 2016Registrácia platcu DPHSK2120260604
- 21. 4. 2016Zmena obchodného mena→ CT Slovakia s.r.o.
- 21. 4. 2016Zmena sídlaM.R. Štefánika 711/3, Veľký Krtíš