KriKo service s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -8.6 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 66/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (210 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 11. 5. 2016
- Sídlo
- P. Pázmáňa 49/3, 92701, Šaľa
- EBITDA marža5,3 %
- ROA (návratnosť aktív)19,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)25,5 %
- Zadlženosť22 %
- Kapitálová primeranosť77,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 4.14netIncome: 8 673revenue: 209 533prevNetIncome: 9 070
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 77.79equity: 34 074assets: 43 804
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 22.21equity: 34 074assets: 43 804
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -1.83revenueYoY: -8.63validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 5.27netMargin: 4.14ebitda: 11 037revenue: 209 533
Altman Z''-Score11.80Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.53 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 5.16 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.44 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 3.68 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 19.80 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 19.80 % vs. predchádzajúce 23.44 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 22.21 % vs. predchádzajúce 34.36 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 4.78× vs. predchádzajúce 5.93×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 4.14 % vs. predchádzajúca 3.95 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 77.79 % vs. predchádzajúca 65.64 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Tržby medziročne klesli o 9 % na 210 tis. €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 4.1 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 78 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 19.8 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 210 tis. € | 229 tis. € | −8,6 % |
| EBITDA | 11 tis. € | 12 tis. € | −4,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 10 tis. € | 10 tis. € | −4,6 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 9 tis. € | −4,4 % |
| Aktíva | 44 tis. € | 39 tis. € | +13,2 % |
| Vlastné imanie | 34 tis. € | 25 tis. € | +34,1 % |
- 11. 5. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie77.8%
- Cudzie zdroje22.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 210 tis. € | 44 tis. € | 34 tis. € | 11 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 229 tis. € | 39 tis. € | 25 tis. € | 12 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 315 tis. € | 34 tis. € | 16 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 187 tis. € | 60 tis. € | 50 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 198 tis. € | 61 tis. € | 46 tis. € | 19 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 85 tis. € | 44 tis. € | 31 tis. € | -543 € | -699 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 166 tis. € | 35 tis. € | 32 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 237 tis. € | 44 tis. € | 28 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 342 tis. € | 67 tis. € | 34 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 247 tis. € | 64 tis. € | 9 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla11. 3. 2023 → 3. 10. 2025
1184, Vlčany
- Zmena sídla1. 10. 2016 → 10. 3. 2023
P. Pázmáňa 49/3, Šaľa
- Založenie spoločnosti11. 5. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla11. 5. 2016 → 30. 9. 2016
Vlčany 208, Vlčany
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Čistiace a upratovacie službyod 11. 5. 2016
- 2Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 11. 5. 2016
- 3Administratívne službyod 11. 5. 2016
- 4Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 11. 5. 2016
- 5Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 11. 5. 2016
- 6Údenárska výrobaod 11. 5. 2016
- 7Spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleninyod 11. 5. 2016
- 8Výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukovod 11. 5. 2016
- 9Spracovanie a úprava čaju a kávyod 11. 5. 2016
- 10Výroba nápojovod 11. 5. 2016
- 11Textilná výrobaod 11. 5. 2016
- 12Výroba výrobkov z papieraod 11. 5. 2016
- 13Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvood 11. 5. 2016
- 14Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 11. 5. 2016
- 15Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 11. 5. 2016
- 16Prípravné práce k realizácii stavbyod 11. 5. 2016
- 17Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 11. 5. 2016
- 18Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 11. 5. 2016
- 19Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 11. 5. 2016
- 20Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 11. 5. 2016
- 21Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 11. 5. 2016
- 22Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 11. 5. 2016
- 23Sťahovacie službyod 11. 5. 2016
- 24Skladovanie a uskladňovanieod 11. 5. 2016
- 25Kuriérske službyod 11. 5. 2016
- 26Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 11. 5. 2016
- 27Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 11. 5. 2016
- 28Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 11. 5. 2016
- 29Prevádzkovanie výdajne stravyod 11. 5. 2016
- 30Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 11. 5. 2016
- 31Počítačové službyod 11. 5. 2016
- 32Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 11. 5. 2016
- 33Činnosť informačných kanceláriíod 11. 5. 2016
- 34Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 11. 5. 2016
- 35Vedenie účtovníctvaod 11. 5. 2016
- 36Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 11. 5. 2016
- 37Reklamné a marketingové službyod 11. 5. 2016
- 38Prieskum trhu a verejnej mienkyod 11. 5. 2016
- 39Prenájom hnuteľných vecíod 11. 5. 2016
- 40Poskytovanie sociálnych služiebod 11. 5. 2016
- 41Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 11. 5. 2016
- 42Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 11. 5. 2016
- 43Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 11. 5. 2016
- 44Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienuod 11. 5. 2016
- 45Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 11. 5. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50329511
- RÚZ ID
- 1626932
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 11. 5. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 11. 3. 2023Zmena sídla1184, Vlčany
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat341 769 EUR · rok 2017
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 10. 2016Zmena sídlaP. Pázmáňa 49/3, Šaľa
- 1. 7. 2016Registrácia platcu DPHSK2120272308
- 11. 5. 2016Zmena sídlaVlčany 208, Vlčany