ZEK s.r.o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 70/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Pre túto firmu nemáme dostatok finančných údajov na zhrnutie.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 31. 5. 2016
- Sídlo
- 17. novembra 175/38, 07501, Trebišov
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)8,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)9,0 %
- Zadlženosť3 %
- Kapitálová primeranosť96,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť10 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: —netIncome: 16 442revenue: —prevNetIncome: 349.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 96.82equity: 182 411assets: 188 402
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 3.18equity: 182 411assets: 188 402
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 3 760,041revenueYoY: —validHistoryYears: 4.00
Efektivita10 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: 18 816revenue: —
Altman Z''-Score52.81Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.91 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 18.37 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.57 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 31.97 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 8.73 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 8.73 % vs. predchádzajúce 0.21 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 3.18 % vs. predchádzajúce 2.33 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 96.82 % vs. predchádzajúca 97.67 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 97 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — |
| EBITDA | 19 tis. € | 1 tis. € | +13× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 17 tis. € | 1 tis. € | +13× |
| Čistý zisk | 16 tis. € | 349 € | +46× |
| Aktíva | 188 tis. € | 170 tis. € | +10,9 % |
| Vlastné imanie | 182 tis. € | 166 tis. € | +9,9 % |
- 31. 5. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie96.8%
- Cudzie zdroje3.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | — | 188 tis. € | 182 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | — | 170 tis. € | 166 tis. € | 1 tis. € | 349 € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 169 tis. € | 166 tis. € | 24 tis. € | 20 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 291 tis. € | 256 tis. € | 317 tis. € | 250 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 1,4 mil. € | 858 tis. € | 780 tis. € | 395 tis. € | 311 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 3,4 mil. € | 1,4 mil. € | 469 tis. € | 523 tis. € | 413 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 169 tis. € | 3,2 mil. € | 256 tis. € | 83 tis. € | 69 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 1,7 mil. € | -13 tis. € | -9 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 24 € | 1,0 mil. € | -3 tis. € | -7 tis. € | -8 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 1,0 mil. € | 5 tis. € | -213 € | -237 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti31. 5. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 31. 5. 2016
- 2Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 31. 5. 2016
- 3Prípravné práce k realizácii stavbyod 31. 5. 2016
- 4Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 31. 5. 2016
- 5Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 31. 5. 2016
- 6Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 31. 5. 2016
- 7Prenájom hnuteľných vecíod 31. 5. 2016
- 8Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 31. 5. 2016
- 9Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 31. 5. 2016
- 10Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 31. 5. 2016
- 11Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 31. 5. 2016
- 12Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 31. 5. 2016
- 13Výroba mlynských výrobkovod 31. 5. 2016
- 14Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 31. 5. 2016
- 15Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 31. 5. 2016
- 16Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 31. 5. 2016
- 17Prevádzkovanie verejného skladuod 31. 5. 2016
- 18Služby požičovníod 31. 5. 2016
- 19Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 31. 5. 2016
- 20Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 31. 5. 2016
- 21Vedenie účtovníctvaod 31. 5. 2016
- 22Administratívne službyod 31. 5. 2016
- 23Finančný lízingod 31. 5. 2016
- 24Záložneod 31. 5. 2016
- 25Reklamné a marketingové službyod 31. 5. 2016
- 26Čistiace a upratovacie službyod 31. 5. 2016
- 27Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 31. 5. 2016
- 28Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 31. 5. 2016
- 29Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 31. 5. 2016
- 30Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 31. 5. 2016
- 31Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 31. 5. 2016
- 32Prevádzkovanie športových zariadeníod 31. 5. 2016
- 33Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 31. 5. 2016
- 34Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 31. 5. 2016
- 35Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 31. 5. 2016
- 36Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatíod 31. 5. 2016
- 37Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 31. 5. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50333046
- RÚZ ID
- 1641820
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 31. 5. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat3 377 079 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 15. 7. 2016Registrácia platcu DPHSK2120289204