PA3K plus s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +7.5 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 61/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (587 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 25. 5. 2016
- Sídlo
- Kľukatá 64, 82105, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža4,6 %
- ROA (návratnosť aktív)2,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)4,4 %
- Zadlženosť53 %
- Kapitálová primeranosť46,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.20netIncome: 7 048revenue: 586 746prevNetIncome: 48 059
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 46.78equity: 161 220assets: 344 641
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 53.22equity: 161 220assets: 344 641
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 42.23revenueYoY: 7.54validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 4.56netMargin: 1.20ebitda: 26 758revenue: 586 746
Altman Z''-Score3.94Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.92 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.65 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.44 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.92 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.05 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.05 % vs. predchádzajúce 13.74 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 53.22 % vs. predchádzajúce 55.93 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.70× vs. predchádzajúce 1.56×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.20 % vs. predchádzajúca 8.81 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 46.78 % vs. predchádzajúca 44.07 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 8 % na 587 tis. € — stabilný organický rast.
- Info
Čistá marža len 1.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 47 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 587 tis. € | 546 tis. € | +7,5 % |
| EBITDA | 27 tis. € | 91 tis. € | −70,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 24 tis. € | 82 tis. € | −70,5 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 48 tis. € | −85,3 % |
| Aktíva | 345 tis. € | 350 tis. € | −1,5 % |
| Vlastné imanie | 161 tis. € | 154 tis. € | +4,6 % |
- 25. 5. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie46.8%
- Cudzie zdroje53.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 587 tis. € | 345 tis. € | 161 tis. € | 27 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 546 tis. € | 350 tis. € | 154 tis. € | 91 tis. € | 48 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 370 tis. € | 145 tis. € | 107 tis. € | 119 tis. € | 74 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 236 tis. € | 109 tis. € | 53 tis. € | 34 tis. € | 25 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 208 tis. € | 161 tis. € | 28 tis. € | 4 tis. € | 599 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 171 tis. € | 161 tis. € | 27 tis. € | 12 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 114 tis. € | 97 tis. € | 20 tis. € | 6 tis. € | 38 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 120 tis. € | 105 tis. € | 20 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 53 tis. € | 35 tis. € | 19 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 25 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti25. 5. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Spracovanie prírodného meduod 25. 5. 2016
- 2Chov vybraných druhov zvieratod 25. 5. 2016
- 3Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 25. 5. 2016
- 4Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 25. 5. 2016
- 5Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 25. 5. 2016
- 6Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 25. 5. 2016
- 7Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuviod 25. 5. 2016
- 8Opracovanie drevenej hmoty a výroba komponentov z drevaod 25. 5. 2016
- 9Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictvaod 25. 5. 2016
- 10Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, slamy, šúpolia, prútia, korkuod 25. 5. 2016
- 11Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvood 25. 5. 2016
- 12Rozmnožovanie nahraných nosičov záznamu zvuku a obrazu so súhlasom autoraod 25. 5. 2016
- 13Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 25. 5. 2016
- 14Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 25. 5. 2016
- 15Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltuod 25. 5. 2016
- 16Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 25. 5. 2016
- 17Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 25. 5. 2016
- 18Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 25. 5. 2016
- 19Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 25. 5. 2016
- 20Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 25. 5. 2016
- 21Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických, fotografických prístrojov a zariadení a zdravotníckych pomôcokod 25. 5. 2016
- 22Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 25. 5. 2016
- 23Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácieod 25. 5. 2016
- 24Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 25. 5. 2016
- 25Výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákovod 25. 5. 2016
- 26Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadeníod 25. 5. 2016
- 27Výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadeníod 25. 5. 2016
- 28Výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 25. 5. 2016
- 29Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 25. 5. 2016
- 30Výroba kovového nábytkuod 25. 5. 2016
- 31Čistenie kanalizačných systémovod 25. 5. 2016
- 32Diagnostika kanalizačných potrubíod 25. 5. 2016
- 33Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 25. 5. 2016
- 34Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 25. 5. 2016
- 35Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiekod 25. 5. 2016
- 36Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 25. 5. 2016
- 37Prípravné práce k realizácii stavbyod 25. 5. 2016
- 38Montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovaniaod 25. 5. 2016
- 39Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmomod 25. 5. 2016
- 40Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 25. 5. 2016
- 41Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 25. 5. 2016
- 42Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 25. 5. 2016
- 43Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 25. 5. 2016
- 44Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 25. 5. 2016
- 45Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 25. 5. 2016
- 46Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 25. 5. 2016
- 47Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 25. 5. 2016
- 48Sťahovacie službyod 25. 5. 2016
- 49Prevádzka malých plavidielod 25. 5. 2016
- 50Skladovanie a uskladňovanieod 25. 5. 2016
- 51Prevádzkovanie verejného skladuod 25. 5. 2016
- 52Prevádzkovanie úschovníod 25. 5. 2016
- 53Vykonávanie odťahovej službyod 25. 5. 2016
- 54Predaj leteckých prepravných služiebod 25. 5. 2016
- 55Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 25. 5. 2016
- 56Poskytovanie organizačno-technických a informačných služieb v dopraveod 25. 5. 2016
- 57Kuriérske službyod 25. 5. 2016
- 58Služby verejných nosičov a poslovod 25. 5. 2016
- 59Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 25. 5. 2016
- 60Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 25. 5. 2016
- 61Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 25. 5. 2016
- 62Prevádzkovanie výdajne stravyod 25. 5. 2016
- 63Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 25. 5. 2016
- 64Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 25. 5. 2016
- 65Počítačové službyod 25. 5. 2016
- 66Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 25. 5. 2016
- 67Činnosť informačných kanceláriíod 25. 5. 2016
- 68Finančný lízingod 25. 5. 2016
- 69Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 25. 5. 2016
- 70Záložneod 25. 5. 2016
- 71Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 25. 5. 2016
- 72Faktoring a forfaitingod 25. 5. 2016
- 73Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhuod 25. 5. 2016
- 74Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 25. 5. 2016
- 75Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 25. 5. 2016
- 76Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhuod 25. 5. 2016
- 77Vedenie účtovníctvaod 25. 5. 2016
- 78Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 25. 5. 2016
- 79Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 25. 5. 2016
- 80Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzkyod 25. 5. 2016
- 81Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 25. 5. 2016
- 82Reklamné a marketingové službyod 25. 5. 2016
- 83Prieskum trhu a verejnej mienkyod 25. 5. 2016
- 84Dizajnérske činnostiod 25. 5. 2016
- 85Fotografické službyod 25. 5. 2016
- 86Špecialista na prevenciu závažných priemyselných haváriíod 25. 5. 2016
- 87Služby požičovníod 25. 5. 2016
- 88Prenájom hnuteľných vecíod 25. 5. 2016
- 89Čistiace a upratovacie službyod 25. 5. 2016
- 90Administratívne službyod 25. 5. 2016
- 91Verejné obstarávanieod 25. 5. 2016
- 92Opravy, plnenie a revízie hasiacich prístrojovod 25. 5. 2016
- 93Uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiekod 25. 5. 2016
- 94Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácieod 25. 5. 2016
- 95Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadeníod 25. 5. 2016
- 96Oprava a kontrola požiarnych vodovodov a hydrantovod 25. 5. 2016
- 97Kontrola, opravy a montáž systémov automatického haseniaod 25. 5. 2016
- 98Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorovod 25. 5. 2016
- 99Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 25. 5. 2016
- 100Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a audituod 25. 5. 2016
- 101Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 25. 5. 2016
- 102Dopravná zdravotná službaod 25. 5. 2016
- 103Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 25. 5. 2016
- 104Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 25. 5. 2016
- 105Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienuod 25. 5. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50338544
- RÚZ ID
- 1631956
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 25. 5. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat586 746 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 1. 1. 2018Registrácia platcu DPHSK2120284683
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna