MOVEO Dynamic Studio s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 39 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 61/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (584 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 30. 7. 2016
- Sídlo
- Slovenská ulica 3256/67, 08001, Prešov
- EBITDA marža3,6 %
- ROA (návratnosť aktív)1,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)3,6 %
- Zadlženosť64 %
- Kapitálová primeranosť35,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.54netIncome: 8 998revenue: 584 360prevNetIncome: 4 484
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 35.81equity: 248 033assets: 692 711
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 64.19equity: 248 033assets: 692 711
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 44.53revenueYoY: 38.59validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 3.65netMargin: 1.54ebitda: 21 303revenue: 584 360
Altman Z''-Score2.63Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.70 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.17 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.18 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.59 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.30 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.30 % vs. predchádzajúce 1.01 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 64.19 % vs. predchádzajúce 45.92 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.84× vs. predchádzajúce 0.95×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.54 % vs. predchádzajúca 1.06 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 35.81 % vs. predchádzajúca 54.08 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 39 % na 584 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 1.5 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 36 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 584 tis. € | 422 tis. € | +38,6 % |
| EBITDA | 21 tis. € | 17 tis. € | +25,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 19 tis. € | 15 tis. € | +25,3 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 4 tis. € | +100,7 % |
| Aktíva | 693 tis. € | 442 tis. € | +56,7 % |
| Vlastné imanie | 248 tis. € | 239 tis. € | +3,8 % |
- 30. 7. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie35.8%
- Cudzie zdroje64.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 584 tis. € | 693 tis. € | 248 tis. € | 21 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 422 tis. € | 442 tis. € | 239 tis. € | 17 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 650 tis. € | 536 tis. € | 235 tis. € | 9 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 857 tis. € | 471 tis. € | 239 tis. € | 12 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 486 tis. € | 298 tis. € | 231 tis. € | 98 tis. € | 77 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 760 tis. € | 562 tis. € | 154 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 815 tis. € | 290 tis. € | 138 tis. € | 68 tis. € | 53 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 204 tis. € | 157 tis. € | 85 tis. € | 22 tis. € | 17 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 452 tis. € | 135 tis. € | 68 tis. € | 91 tis. € | 72 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 21 tis. € | 4 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti30. 7. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla30. 7. 2016 → 21. 4. 2023
Budovateľská 63, Prešov
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Textilná výrobaod 30. 7. 2016
- 2Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 30. 7. 2016
- 3Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 30. 7. 2016
- 4Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z drevaod 30. 7. 2016
- 5Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 30. 7. 2016
- 6Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 30. 7. 2016
- 7Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 30. 7. 2016
- 8Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 30. 7. 2016
- 9Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 30. 7. 2016
- 10Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 30. 7. 2016
- 11Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 30. 7. 2016
- 12Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 30. 7. 2016
- 13Prevádzkovanie výdajne stravyod 30. 7. 2016
- 14Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 30. 7. 2016
- 15Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 30. 7. 2016
- 16Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 30. 7. 2016
- 17Počítačové službyod 30. 7. 2016
- 18Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 30. 7. 2016
- 19Vydavateľská činnosťod 30. 7. 2016
- 20Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 30. 7. 2016
- 21Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 30. 7. 2016
- 22Prevádzkovanie športových zariadeníod 30. 7. 2016
- 23Reklamné a marketingové službyod 30. 7. 2016
- 24Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 30. 7. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50381369
- RÚZ ID
- 1652346
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 30. 7. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat857 465 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 9. 9. 2016Registrácia platcu DPHSK2120322039
- 30. 7. 2016Zmena sídlaBudovateľská 63, Prešov