Pracujeme s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 37 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 27/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje tržby (138 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 15. 7. 2016
- Sídlo
- Trieda KVP 1, 04023, Košice - mestská časť Sídlisko KVP
- EBITDA marža-3,1 %
- ROA (návratnosť aktív)-3,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-1669,7 %
- Zadlženosť100 %
- Kapitálová primeranosť0,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť4 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -3.29netIncome: -4 525revenue: 137 517prevNetIncome: -10 755
Kapitál1 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 0.188equity: 271.00assets: 144 533
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 99.81equity: 271.00assets: 144 533
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 151.17revenueYoY: 36.79validHistoryYears: 3.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -3.07netMargin: -3.29ebitda: -4 217revenue: 137 517
Altman Z''-Score-0.54Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.00 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.38 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.17 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.00 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -3.13 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -3.13 % vs. predchádzajúce -13.06 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 99.81 % vs. predchádzajúce 94.18 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.95× vs. predchádzajúce 1.22×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -3.29 % vs. predchádzajúca -10.70 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 0.19 % vs. predchádzajúca 5.82 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE -1670 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (271 €) — nereprezentatívne.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 37 % na 138 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -3.3 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 0 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2018 | 2017 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 138 tis. € | 101 tis. € | +36,8 % |
| EBITDA | -4 tis. € | -10 tis. € | +56,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -4 tis. € | -9 tis. € | +56,6 % |
| Čistý zisk | -5 tis. € | -11 tis. € | +57,9 % |
| Aktíva | 145 tis. € | 82 tis. € | +75,5 % |
| Vlastné imanie | 271 € | 5 tis. € | −94,3 % |
- 15. 7. 2016Založenie spoločnosti
- 3. 7. 2019Zmena sídla
- 28. 5. 2019Zmena sídla
Finančné ukazovatele
2018Štruktúra financovania
- Vlastné imanie0.2%
- Cudzie zdroje99.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018aktuálny | Riadna | 138 tis. € | 145 tis. € | 271 € | -4 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 101 tis. € | 82 tis. € | 5 tis. € | -10 tis. € | -11 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 22 tis. € | 31 tis. € | 4 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla3. 7. 2019 → 15. 8. 2019
Matičná 2, Nitra
- Zmena sídla28. 5. 2019 → 2. 7. 2019
Trieda KVP 1, Košice - mestská časť Sídlisko KVP
- Zmena sídla26. 3. 2019 → 27. 5. 2019
Matičná 2, Nitra
- Založenie spoločnosti15. 7. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena15. 7. 2016 → 20. 10. 2016
shoozers1, s.r.o.
- Zmena sídla15. 7. 2016 → 25. 3. 2019
Štefánikova 26, Nitra
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2018aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50394274
- RÚZ ID
- 1645891
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 15. 7. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 3. 7. 2019Zmena sídlaMatičná 2, Nitra
- 28. 5. 2019Zmena sídlaTrieda KVP 1, Košice - mestská časť Sídlisko KVP
- 26. 3. 2019Zmena sídlaMatičná 2, Nitra
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat137 517 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 15. 7. 2016Zmena obchodného mena→ shoozers1, s.r.o.
- 15. 7. 2016Zmena sídlaŠtefánikova 26, Nitra