Bizzas s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 440 %.
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 25/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje malé tržby (38 tis. €), vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 2. 8. 2016
- Sídlo
- Považská 1706/35, 91101, Trenčín
- EBITDA marža1,2 %
- ROA (návratnosť aktív)1,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť164 %
- Kapitálová primeranosť-63,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.910netIncome: 343.00revenue: 37 694prevNetIncome: -4 170
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -63.56equity: -11 828assets: 18 610
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 163.56equity: -11 828assets: 18 610
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 30.73revenueYoY: 440.49validHistoryYears: 5.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 1.22netMargin: 0.910ebitda: 458.00revenue: 37 694
Altman Z''-Score-5.88Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -1.25 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -4.36 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.14 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.41 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.84 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.84 % vs. predchádzajúce -107.95 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 163.56 % vs. predchádzajúce 415.09 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.03× vs. predchádzajúce 1.81×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.91 % vs. predchádzajúca -59.79 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -63.56 % vs. predchádzajúca -315.09 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 37694 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +440 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 440 % na 38 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.9 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
- Info
Firma je v počiatočnej fáze rastu (predchádzajúce tržby 6974 €). Trend bude reprezentatívny po ďalšom roku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 38 tis. € | 7 tis. € | +440,5 % |
| EBITDA | 458 € | -4 tis. € | +111,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 412 € | -4 tis. € | +111,1 % |
| Čistý zisk | 343 € | -4 tis. € | +108,2 % |
| Aktíva | 19 tis. € | 4 tis. € | +381,7 % |
| Vlastné imanie | -12 tis. € | -12 tis. € | +2,8 % |
- 2. 8. 2016Založenie spoločnosti
- 1. 1. 2026Registrácia platcu DPH
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 30 tis. €
- Aktíva spolu
- 19 tis. €
- Vlastné imanie
- −12 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 38 tis. € | 19 tis. € | -12 tis. € | 458 € | 343 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 7 tis. € | 4 tis. € | -12 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 17 tis. € | 4 tis. € | -8 tis. € | -10 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 29 tis. € | 10 tis. € | 2 tis. € | -8 tis. € | -8 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 13 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 4 tis. € | 4 tis. € | 13 € | 13 € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 4 tis. € | 4 tis. € | — | — | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | -365 € | -887 € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 7 tis. € | 5 tis. € | 1 tis. € | 207 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla25. 7. 2023 → 27. 6. 2024
Mierové nám. 8/8, Trenčín
- Zmena sídla14. 10. 2020 → 24. 7. 2023
Legionárska 7158/5, Trenčín
- Zmena obchodného mena24. 1. 2020 → 24. 7. 2023
Ladies Eclub, s. r. o.
- Zmena sídla24. 1. 2020 → 13. 10. 2020
Legonárska 7158/5, Trenčín
- Založenie spoločnosti2. 8. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena2. 8. 2016 → 23. 1. 2020
ANGEL´S HOME s.r.o.
- Zmena sídla2. 8. 2016 → 23. 1. 2020
Nový Cabaj 4137, Cabaj-Čápor
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z.z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonovod 22. 10. 2024
- 2Prieskum trhu a verejnej mienkyod 25. 7. 2023
- 3Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 25. 7. 2023
- 4Čistiace a upratovacie službyod 25. 7. 2023
- 5Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvood 25. 7. 2023
- 6Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 25. 7. 2023
- 7Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 25. 7. 2023
- 8Prípravné práce k realizácii stavbyod 25. 7. 2023
- 9Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 25. 7. 2023
- 10Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 25. 7. 2023
- 11Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 25. 7. 2023
- 12Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 25. 7. 2023
- 13Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkovod 25. 7. 2023
- 14Vydavateľská činnosťod 25. 7. 2023
- 15Prevádzkovanie športových zariadeníod 24. 1. 2020
- 16Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 24. 1. 2020
- 17Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 24. 1. 2020
- 18Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2. 8. 2016
- 19Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienuod 2. 8. 2016
- 20Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2. 8. 2016
- 21Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2. 8. 2016
- 22Reklamné a marketingové službyod 2. 8. 2016
- 23Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2. 8. 2016
- 24Prenájom hnuteľných vecíod 2. 8. 2016
- 25Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2. 8. 2016
- 26Keramická výrobaod 2. 8. 2016
- 27Výroba bižutérie a suvenírovod 2. 8. 2016
- 28Vykonávanie odťahovej službyod 2. 8. 2016
- 29Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2. 8. 2016
- 30Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2. 8. 2016
- 31Dizajnérske činnostiod 2. 8. 2016
- 32Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2. 8. 2016
- 33Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2. 8. 2016
- 34Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2. 8. 2016
- 35Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2. 8. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50442538
- RÚZ ID
- 1652441
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 2. 8. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 1. 1. 2026Registrácia platcu DPHSK2120326890
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat37 694 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 25. 7. 2023Zmena sídlaMierové nám. 8/8, Trenčín
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 14. 10. 2020Zmena sídlaLegionárska 7158/5, Trenčín
- 24. 1. 2020Zmena obchodného mena→ Ladies Eclub, s. r. o.
- 24. 1. 2020Zmena sídlaLegonárska 7158/5, Trenčín
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 2. 8. 2016Zmena obchodného mena→ ANGEL´S HOME s.r.o.
- 2. 8. 2016Zmena sídlaNový Cabaj 4137, Cabaj-Čápor