Ready Team Plus s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 23 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 36/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
Firma dosahuje tržby (166 tis. €), zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 8. 2016
- Sídlo
- Hurbanova 652/2, 08501, Bardejov
- EBITDA marža3,0 %
- ROA (návratnosť aktív)1,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)14,6 %
- Zadlženosť88 %
- Kapitálová primeranosť11,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.10netIncome: 3 486revenue: 165 795prevNetIncome: 3 529
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 11.57equity: 23 940assets: 206 934
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 88.43equity: 23 940assets: 206 934
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -0.434revenueYoY: -23.30validHistoryYears: 9.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 2.99netMargin: 2.10ebitda: 4 956revenue: 165 795
Altman Z''-Score0.42Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.23 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.08 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.14 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.14 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.68 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.68 % vs. predchádzajúce 1.69 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 88.43 % vs. predchádzajúce 90.20 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.80× vs. predchádzajúce 1.04×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.10 % vs. predchádzajúca 1.63 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 11.57 % vs. predchádzajúca 9.80 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 23 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Info
Čistá marža len 2.1 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 12 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 166 tis. € | 216 tis. € | −23,3 % |
| EBITDA | 5 tis. € | 5 tis. € | −8,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 4 tis. € | 5 tis. € | −8,9 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 4 tis. € | −1,2 % |
| Aktíva | 207 tis. € | 209 tis. € | −0,8 % |
| Vlastné imanie | 24 tis. € | 20 tis. € | +17,0 % |
- 27. 8. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie11.6%
- Cudzie zdroje88.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 166 tis. € | 207 tis. € | 24 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 216 tis. € | 209 tis. € | 20 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 299 tis. € | 205 tis. € | 17 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 400 tis. € | 159 tis. € | 19 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 455 tis. € | 116 tis. € | -12 tis. € | -24 tis. € | -25 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 606 tis. € | 188 tis. € | 13 tis. € | 4 tis. € | 869 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 500 tis. € | 265 tis. € | 13 tis. € | 10 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 769 tis. € | 248 tis. € | 7 tis. € | 92 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 172 tis. € | 219 tis. € | 5 tis. € | 439 € | 1 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti27. 8. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Čistenie kanalizačných systémovod 27. 8. 2016
- 2Spracovanie prírodného meduod 27. 8. 2016
- 3Chov vybraných druhov zvieratod 27. 8. 2016
- 4Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 27. 8. 2016
- 5Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 27. 8. 2016
- 6Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 27. 8. 2016
- 7Poskytovanie služieb v rybárstveod 27. 8. 2016
- 8Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 27. 8. 2016
- 9Údenárska výrobaod 27. 8. 2016
- 10Spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleninyod 27. 8. 2016
- 11Výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukovod 27. 8. 2016
- 12Výroba mlynských výrobkovod 27. 8. 2016
- 13Výroba a spracovanie cukruod 27. 8. 2016
- 14Výroba kakaa, výrobkov z kakaa a cukroviniekod 27. 8. 2016
- 15Spracovanie a úprava čaju a kávyod 27. 8. 2016
- 16Výroba chuťových prísad a korenínod 27. 8. 2016
- 17Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 27. 8. 2016
- 18Výroba kŕmnych zmesíod 27. 8. 2016
- 19Textilná výrobaod 27. 8. 2016
- 20Odevná výrobaod 27. 8. 2016
- 21Výroba kožených a kožušinových výrobkovod 27. 8. 2016
- 22Spracovanie kožeod 27. 8. 2016
- 23Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuviod 27. 8. 2016
- 24Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 27. 8. 2016
- 25Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictvaod 27. 8. 2016
- 26Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, slamy, šúpolia, prútia, korkuod 27. 8. 2016
- 27Výroba celulózy a papieraod 27. 8. 2016
- 28Výroba výrobkov z papieraod 27. 8. 2016
- 29Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvood 27. 8. 2016
- 30Rozmnožovanie nahraných nosičov záznamu zvuku a obrazu so súhlasom autoraod 27. 8. 2016
- 31Výroba koksu a rafinovaných produktovod 27. 8. 2016
- 32Výroba technických plynovod 27. 8. 2016
- 33Výroba farbív a pigmentovod 27. 8. 2016
- 34Výroba organických chemikáliíod 27. 8. 2016
- 35Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktovod 27. 8. 2016
- 36Výroba plastov v primárnej formeod 27. 8. 2016
- 37Výroba kaučukuod 27. 8. 2016
- 38Výroba farieb, lakov a náterovod 27. 8. 2016
- 39Výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkovod 27. 8. 2016
- 40Výroba lepidielod 27. 8. 2016
- 41Výroba fotochemického materiáluod 27. 8. 2016
- 42Výroba chemických vlákienod 27. 8. 2016
- 43Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 27. 8. 2016
- 44Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 27. 8. 2016
- 45Keramická výrobaod 27. 8. 2016
- 46Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltuod 27. 8. 2016
- 47Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 27. 8. 2016
- 48Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 27. 8. 2016
- 49Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 27. 8. 2016
- 50Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 27. 8. 2016
- 51Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 27. 8. 2016
- 52Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických, fotografických prístrojov a zariadení a zdravotníckych pomôcokod 27. 8. 2016
- 53Výroba nenahraných nosičov záznamovod 27. 8. 2016
- 54Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 27. 8. 2016
- 55Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácieod 27. 8. 2016
- 56Výroba strojov a prístrojov pre domácnosťod 27. 8. 2016
- 57Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 27. 8. 2016
- 58Výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúrod 27. 8. 2016
- 59Výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákovod 27. 8. 2016
- 60Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadeníod 27. 8. 2016
- 61Výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadeníod 27. 8. 2016
- 62Výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 27. 8. 2016
- 63Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 27. 8. 2016
- 64Výroba bižutérie a suvenírovod 27. 8. 2016
- 65Výroba hudobných nástrojovod 27. 8. 2016
- 66Výroba hračiek a hierod 27. 8. 2016
- 67Výroba metiel, kief a maliarskeho náradiaod 27. 8. 2016
- 68Výroba sviečok a tieniacej technikyod 27. 8. 2016
- 69Diagnostika kanalizačných potrubíod 27. 8. 2016
- 70Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 27. 8. 2016
- 71Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 27. 8. 2016
- 72Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiekod 27. 8. 2016
- 73Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 27. 8. 2016
- 74Prípravné práce k realizácii stavbyod 27. 8. 2016
- 75Montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovaniaod 27. 8. 2016
- 76Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmomod 27. 8. 2016
- 77Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 27. 8. 2016
- 78Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 27. 8. 2016
- 79Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 27. 8. 2016
- 80Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 27. 8. 2016
- 81Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 27. 8. 2016
- 82Sťahovacie službyod 27. 8. 2016
- 83Prevádzka malých plavidielod 27. 8. 2016
- 84Služby traťového kormidelníkaod 27. 8. 2016
- 85Skladovanie a uskladňovanieod 27. 8. 2016
- 86Prevádzkovanie verejného skladuod 27. 8. 2016
- 87Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a strelivaod 27. 8. 2016
- 88Prevádzkovanie úschovníod 27. 8. 2016
- 89Vykonávanie odťahovej službyod 27. 8. 2016
- 90Predaj leteckých prepravných služiebod 27. 8. 2016
- 91Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 27. 8. 2016
- 92Poskytovanie organizačno-technických a informačných služieb v dopraveod 27. 8. 2016
- 93Kuriérske službyod 27. 8. 2016
- 94Služby verejných nosičov a poslovod 27. 8. 2016
- 95Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 27. 8. 2016
- 96Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 27. 8. 2016
- 97Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 27. 8. 2016
- 98Prevádzkovanie výdajne stravyod 27. 8. 2016
- 99Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 27. 8. 2016
- 100Vydavateľská činnosťod 27. 8. 2016
- 101Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 27. 8. 2016
- 102Počítačové službyod 27. 8. 2016
- 103Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 27. 8. 2016
- 104Činnosť informačných kanceláriíod 27. 8. 2016
- 105Finančný lízingod 27. 8. 2016
- 106Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 27. 8. 2016
- 107Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 27. 8. 2016
- 108Faktoring a forfaitingod 27. 8. 2016
- 109Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhuod 27. 8. 2016
- 110Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 27. 8. 2016
- 111Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnostiod 27. 8. 2016
- 112Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhuod 27. 8. 2016
- 113Vedenie účtovníctvaod 27. 8. 2016
- 114Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 27. 8. 2016
- 115Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 27. 8. 2016
- 116Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzkyod 27. 8. 2016
- 117Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 27. 8. 2016
- 118Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 27. 8. 2016
- 119Zadávanie klinického skúšania liečivod 27. 8. 2016
- 120Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 27. 8. 2016
- 121Reklamné a marketingové službyod 27. 8. 2016
- 122Prieskum trhu a verejnej mienkyod 27. 8. 2016
- 123Dizajnérske činnostiod 27. 8. 2016
- 124Fotografické službyod 27. 8. 2016
- 125Špecialista na prevenciu závažných priemyselných haváriíod 27. 8. 2016
- 126Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 27. 8. 2016
- 127Služby požičovníod 27. 8. 2016
- 128Prenájom hnuteľných vecíod 27. 8. 2016
- 129Informačná činnosť - mestské, turistické informačné centráod 27. 8. 2016
- 130Čistiace a upratovacie službyod 27. 8. 2016
- 131Administratívne službyod 27. 8. 2016
- 132Verejné obstarávanieod 27. 8. 2016
- 133Opravy, plnenie a revízie hasiacich prístrojovod 27. 8. 2016
- 134Uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiekod 27. 8. 2016
- 135Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácieod 27. 8. 2016
- 136Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadeníod 27. 8. 2016
- 137Oprava a kontrola požiarnych vodovodov a hydrantovod 27. 8. 2016
- 138Kontrola, opravy a montáž systémov automatického haseniaod 27. 8. 2016
- 139Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorovod 27. 8. 2016
- 140Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 27. 8. 2016
- 141Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 27. 8. 2016
- 142Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a audituod 27. 8. 2016
- 143Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 27. 8. 2016
- 144Dopravná zdravotná službaod 27. 8. 2016
- 145Prevádzkovanie vodnej záchrannej službyod 27. 8. 2016
- 146Poskytovanie sociálnych služiebod 27. 8. 2016
- 147Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatíod 27. 8. 2016
- 148Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 27. 8. 2016
- 149Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 27. 8. 2016
- 150Prevádzkovanie športových zariadeníod 27. 8. 2016
- 151Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 27. 8. 2016
- 152Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 27. 8. 2016
- 153Oprava obuvi, brašnárskych, sedlárskych, kožených a kožušinových výrobkovod 27. 8. 2016
- 154Oprava odevov, textilu a bytového textiluod 27. 8. 2016
- 155Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 27. 8. 2016
- 156Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 27. 8. 2016
- 157Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 27. 8. 2016
- 158Prevádzkovanie erotického salónuod 27. 8. 2016
- 159Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienuod 27. 8. 2016
- 160Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 27. 8. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50447408
- RÚZ ID
- 1655105
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 27. 8. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat768 580 EUR · rok 2017
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 20. 9. 2016Registrácia platcu DPHSK2120338517