WOOWSTUDIO s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 21 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 40/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje tržby (468 tis. €), zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 11. 8. 2016
- Sídlo
- Černyševského 26, 85101, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža1,9 %
- ROA (návratnosť aktív)2,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)17,5 %
- Zadlženosť84 %
- Kapitálová primeranosť16,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.77netIncome: 8 285revenue: 467 745prevNetIncome: 13 432
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 16.02equity: 47 440assets: 296 047
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 83.98equity: 47 440assets: 296 047
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 47.55revenueYoY: 21.00validHistoryYears: 9.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 1.93netMargin: 1.77ebitda: 9 031revenue: 467 745
Altman Z''-Score1.16Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.32 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.47 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.17 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.20 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.80 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.80 % vs. predchádzajúce 5.23 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 83.98 % vs. predchádzajúce 84.75 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.58× vs. predchádzajúce 1.51×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.77 % vs. predchádzajúca 3.47 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 16.02 % vs. predchádzajúca 15.25 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 21 % na 468 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 1.8 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 16 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Pozitívne
Rast je vyvážený: tržby (+21 %), aktíva (+15 %), vlastné imanie (+21 %) rastú podobným tempom.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 468 tis. € | 387 tis. € | +21,0 % |
| EBITDA | 9 tis. € | 16 tis. € | −44,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 8 tis. € | 15 tis. € | −44,6 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 13 tis. € | −38,3 % |
| Aktíva | 296 tis. € | 257 tis. € | +15,3 % |
| Vlastné imanie | 47 tis. € | 39 tis. € | +21,2 % |
- 11. 8. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie16.0%
- Cudzie zdroje84.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 468 tis. € | 296 tis. € | 47 tis. € | 9 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 387 tis. € | 257 tis. € | 39 tis. € | 16 tis. € | 13 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 404 tis. € | 175 tis. € | 26 tis. € | 2 tis. € | 931 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 196 tis. € | 144 tis. € | 25 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 230 tis. € | 113 tis. € | 24 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 181 tis. € | 111 tis. € | 20 tis. € | 12 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 97 tis. € | 28 tis. € | 11 tis. € | 739 € | 793 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 53 tis. € | 121 tis. € | 10 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 21 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti11. 8. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena11. 8. 2016 → 9. 11. 2016
TOUCHDOWN s. r. o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výkon činnosti autorizovaného architekta podľa § 4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov oprávneného vykonávať odborné činnosti vo výstavbe v rozsahu: a) vykonávanie prípravnej predprojektovej činnosti ,najmä na vypracúvanie stavebných zámerov verejných prác, investičných zámerov, architektonických a urbanistických štúdii, územnoplánovacích prieskumov a rozborov, b) vykonávanie komplexnej projektovej činnosti, najmä na vypracúvanie architektonických návrhov a dokumentácie umiestňovania stavieb a ich zmien, vrátane ich interiérov a exteriérov, ako aj rekonštrukcii a modernizácii budov a obnovy stavebných pamiatok, c) spracovanie územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie, d) vykonávanie projektového manažmentu, najmä na riadenie projektu a koordináciu čiastkových projektov vypracovaných inžiniermi, krajinármi a inými špecialistami, na výkon odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa schválenej projektovej dokumentácie a na vykonávanie stavebného dozoru, e) grafické spracovanie a modelovanie architektonického diela vrátane vypracovania špecifikácii a technickej dokumentácie, f) poskytovanie súvisiacich technických služieb, najmä na poskytovanie architektonického poradenstva investorom a vlastníkom nehnuteľnostií, zastupovanie investora pri príprave a uskutočňovaní stavieb, g) vyhotovovanie odborných posudkov, odhadov a dobrozdaní.od 25. 2. 2017
- 2Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 10. 11. 2016
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 11. 8. 2016
- 4Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 11. 8. 2016
- 5Reklamné a marketingové službyod 11. 8. 2016
- 6Počítačové službyod 11. 8. 2016
- 7Vydavateľská činnosťod 11. 8. 2016
- 8Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 11. 8. 2016
- 9Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 11. 8. 2016
- 10Prenájom hnuteľných vecíod 11. 8. 2016
- 11Fotografické službyod 11. 8. 2016
- 12Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 11. 8. 2016
- 13Dizajnérske činnostiod 11. 8. 2016
- 14Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 11. 8. 2016
- 15Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 11. 8. 2016
- 16Prieskum trhu a verejnej mienkyod 11. 8. 2016
- 17Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 11. 8. 2016
- 18Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 11. 8. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50449192
- RÚZ ID
- 1650397
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 11. 8. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat467 745 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 1. 10. 2018Registrácia platcu DPHSK2120332478
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 11. 8. 2016Zmena obchodného mena→ TOUCHDOWN s. r. o.