KÚPEĽNE DESIGN s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 32 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 66/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (296 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 22. 11. 2016
- Sídlo
- Soblahovská 6983/4A, 91101, Trenčín
- EBITDA marža0,9 %
- ROA (návratnosť aktív)0,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)0,6 %
- Zadlženosť48 %
- Kapitálová primeranosť52,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.121netIncome: 360.00revenue: 296 407prevNetIncome: -14 698
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 52.49equity: 56 259assets: 107 183
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 47.51equity: 56 259assets: 107 183
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 52.99revenueYoY: 32.19validHistoryYears: 9.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.915netMargin: 0.121ebitda: 2 712revenue: 296 407
Altman Z''-Score2.09Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.03 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.25 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.14 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.16 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.34 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.34 % vs. predchádzajúce -13.09 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 47.51 % vs. predchádzajúce 54.42 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.77× vs. predchádzajúce 2.00×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.12 % vs. predchádzajúca -6.55 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 52.49 % vs. predchádzajúca 45.58 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 32 % na 296 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.1 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 52 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Upozornenie
Tržby rastú (+32 %), ale aktíva klesajú (-5 %). Firma môže podinvestovávať — rast nemusí byť udržateľný.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 296 tis. € | 224 tis. € | +32,2 % |
| EBITDA | 3 tis. € | -14 tis. € | +119,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | -13 tis. € | +119,3 % |
| Čistý zisk | 360 € | -15 tis. € | +102,4 % |
| Aktíva | 107 tis. € | 112 tis. € | −4,5 % |
| Vlastné imanie | 56 tis. € | 51 tis. € | +10,0 % |
- 22. 11. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie52.5%
- Cudzie zdroje47.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 296 tis. € | 107 tis. € | 56 tis. € | 3 tis. € | 360 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 224 tis. € | 112 tis. € | 51 tis. € | -14 tis. € | -15 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 262 tis. € | 157 tis. € | 66 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 128 tis. € | 139 tis. € | 54 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 84 tis. € | 71 tis. € | 57 tis. € | -12 tis. € | -12 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 125 tis. € | 82 tis. € | 69 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 171 tis. € | 112 tis. € | 67 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 199 tis. € | 73 tis. € | 68 tis. € | 10 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 10 tis. € | 84 tis. € | 72 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti22. 11. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 20. 2. 2024
- 2dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 20. 2. 2024
- 3inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 20. 2. 2024
- 4sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 22. 11. 2016
- 5sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 22. 11. 2016
- 6sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 22. 11. 2016
- 7diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 22. 11. 2016
- 8prenájom hnuteľných vecíod 22. 11. 2016
- 9oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 22. 11. 2016
- 10reklamné a marketingové službyod 22. 11. 2016
- 11kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 22. 11. 2016
- 12prípravné práce k realizácii stavbyod 22. 11. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50575422
- RÚZ ID
- 1665845
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 22. 11. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat296 407 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 5. 12. 2016Registrácia platcu DPHSK2120385993