PARTNERS MK, s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +9.3 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 89/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (1,1 mil. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 10. 1. 2017
- Sídlo
- Einsteinova 24, 85101, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža56,0 %
- ROA (návratnosť aktív)64,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)98,8 %
- Zadlženosť34 %
- Kapitálová primeranosť65,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 41.39netIncome: 464 772revenue: 1 122 912prevNetIncome: 396 684
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 65.54equity: 470 272assets: 717 520
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 34.46equity: 470 272assets: 717 520
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 5.76revenueYoY: 9.33validHistoryYears: 8.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 55.95netMargin: 41.39ebitda: 628 293revenue: 1 122 912
Altman Z''-Score24.00Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.29 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 15.71 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 5.00 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 2.00 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 64.77 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 64.77 % vs. predchádzajúce 62.41 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 34.46 % vs. predchádzajúce 36.73 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.56× vs. predchádzajúce 1.62×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 41.39 % vs. predchádzajúca 38.62 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 65.54 % vs. predchádzajúca 63.27 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 9 % na 1.1 mil. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 41.4 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.41 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 56.0 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 66 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,1 mil. € | 1,0 mil. € | +9,3 % |
| EBITDA | 628 tis. € | 548 tis. € | +14,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 565 tis. € | 493 tis. € | +14,7 % |
| Čistý zisk | 465 tis. € | 397 tis. € | +17,2 % |
| Aktíva | 718 tis. € | 636 tis. € | +12,9 % |
| Vlastné imanie | 470 tis. € | 402 tis. € | +16,9 % |
- 10. 1. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 1. 2025Registrácia platcu DPH
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie65.5%
- Cudzie zdroje34.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 1,1 mil. € | 718 tis. € | 470 tis. € | 628 tis. € | 465 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1,0 mil. € | 636 tis. € | 402 tis. € | 548 tis. € | 397 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 1,1 mil. € | 721 tis. € | 502 tis. € | 643 tis. € | 497 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 1,1 mil. € | 853 tis. € | 588 tis. € | 746 tis. € | 582 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 1,0 mil. € | 665 tis. € | 458 tis. € | 586 tis. € | 453 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 857 tis. € | 530 tis. € | 370 tis. € | 475 tis. € | 365 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 822 tis. € | 477 tis. € | 383 tis. € | 486 tis. € | 378 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 759 tis. € | 443 tis. € | 328 tis. € | 415 tis. € | 323 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla9. 8. 2018 → 3. 3. 2023
Slávičie údolie 106, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Založenie spoločnosti10. 1. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena10. 1. 2017 → 3. 3. 2023
Marcel Kohút, s.r.o.
- Zmena sídla10. 1. 2017 → 8. 8. 2018
Š. Závodníka 17, Prievidza
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50649299
- RÚZ ID
- 1670226
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 10. 1. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 1. 2025Registrácia platcu DPHSK2120414945
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat1 122 912 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 9. 8. 2018Zmena sídlaSlávičie údolie 106, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 10. 1. 2017Zmena obchodného mena→ Marcel Kohút, s.r.o.
- 10. 1. 2017Zmena sídlaŠ. Závodníka 17, Prievidza