SYNDICATE FINANCE, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 21 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 76/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (518 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 21. 2. 2017
- Sídlo
- Martina Lányiho 1431/1, 06001, Kežmarok
- EBITDA marža3,7 %
- ROA (návratnosť aktív)44,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)53,3 %
- Zadlženosť16 %
- Kapitálová primeranosť84,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.80netIncome: 14 512revenue: 517 527prevNetIncome: 3 422
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 83.96equity: 27 249assets: 32 455
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 16.04equity: 27 249assets: 32 455
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 22.46revenueYoY: 21.18validHistoryYears: 9.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 3.68netMargin: 2.80ebitda: 19 049revenue: 517 527
Altman Z''-Score12.74Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.65 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.23 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 3.35 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 5.50 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 44.71 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 44.71 % vs. predchádzajúce 24.28 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 16.04 % vs. predchádzajúce 9.63 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 15.95× vs. predchádzajúce 30.30×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.80 % vs. predchádzajúca 0.80 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 83.96 % vs. predchádzajúca 90.37 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 21 % na 518 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 2.8 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 84 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 44.7 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 518 tis. € | 427 tis. € | +21,2 % |
| EBITDA | 19 tis. € | 5 tis. € | +252,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 17 tis. € | 5 tis. € | +252,3 % |
| Čistý zisk | 15 tis. € | 3 tis. € | +324,1 % |
| Aktíva | 32 tis. € | 14 tis. € | +130,3 % |
| Vlastné imanie | 27 tis. € | 13 tis. € | +113,9 % |
- 21. 2. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie84.0%
- Cudzie zdroje16.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 518 tis. € | 32 tis. € | 27 tis. € | 19 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 427 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 439 tis. € | 12 tis. € | 9 tis. € | 472 € | 259 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 434 tis. € | 9 tis. € | 9 tis. € | 170 € | 30 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 363 tis. € | 11 tis. € | 9 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 374 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | 525 € | 310 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 220 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 3 tis. € | 361 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 148 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 1 tis. € | 789 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 102 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 53 € | 2 € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti21. 2. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50681435
- RÚZ ID
- 1678669
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 21. 2. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat517 527 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 1. 10. 2020Registrácia platcu DPHSK2120447560
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna