WELLFIT MM s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 27 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 73/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (98 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 1. 2017
- Sídlo
- Podzámska 2959/18A, 94901, Nitra
- EBITDA marža15,1 %
- ROA (návratnosť aktív)9,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)37,4 %
- Zadlženosť74 %
- Kapitálová primeranosť26,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 13.94netIncome: 13 618revenue: 97 677prevNetIncome: 3 427
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 26.47equity: 36 434assets: 137 650
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 73.53equity: 36 434assets: 137 650
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 20.38revenueYoY: 26.76validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 15.12netMargin: 13.94ebitda: 14 770revenue: 97 677
Altman Z''-Score1.55Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.52 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.04 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.61 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.38 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 9.89 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 9.89 % vs. predchádzajúce 4.14 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 73.53 % vs. predchádzajúce 72.41 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.71× vs. predchádzajúce 0.93×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 13.94 % vs. predchádzajúca 4.45 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 26.47 % vs. predchádzajúca 27.59 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 27 % na 98 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 13.9 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 26 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
Rast je vyvážený: tržby (+27 %), aktíva (+66 %), vlastné imanie (+60 %) rastú podobným tempom.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 98 tis. € | 77 tis. € | +26,8 % |
| EBITDA | 15 tis. € | 5 tis. € | +224,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 13 tis. € | 4 tis. € | +224,8 % |
| Čistý zisk | 14 tis. € | 3 tis. € | +297,4 % |
| Aktíva | 138 tis. € | 83 tis. € | +66,4 % |
| Vlastné imanie | 36 tis. € | 23 tis. € | +59,7 % |
- 28. 1. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie26.5%
- Cudzie zdroje73.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 98 tis. € | 138 tis. € | 36 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 77 tis. € | 83 tis. € | 23 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2024 | Mimoriadna | 77 tis. € | 83 tis. € | 23 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 73 tis. € | 73 tis. € | 19 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 24 tis. € | 66 tis. € | 7 tis. € | -6 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 22 tis. € | 67 tis. € | 7 tis. € | -6 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 40 tis. € | 71 tis. € | 5 tis. € | 95 € | -1 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 50 tis. € | 87 tis. € | 7 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 23 tis. € | 68 tis. € | -8 tis. € | -9 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 18 tis. € | 10 tis. € | 2 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 1. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena28. 1. 2017 → 22. 3. 2017
Sofia Lux s.r.o.
- Zmena sídla28. 1. 2017 → 22. 3. 2017
Mostná 13, Nitra
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 12. 5. 2021
- 2Kozmetické službyod 12. 5. 2021
- 3Vedenie účtovníctvaod 12. 5. 2021
- 4Masérske službyod 12. 5. 2021
- 5Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 23. 3. 2017
- 6Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 28. 1. 2017
- 7Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 28. 1. 2017
- 8Prenájom hnuteľných vecíod 28. 1. 2017
- 9Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 28. 1. 2017
- 10Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 28. 1. 2017
- 11Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 28. 1. 2017
- 12Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 28. 1. 2017
- 13Prípravné práce k realizácii stavbyod 28. 1. 2017
- 14Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 28. 1. 2017
- 15Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 28. 1. 2017
- 16Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 28. 1. 2017
- 17Administratívne službyod 28. 1. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50692879
- RÚZ ID
- 1678532
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 1. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat97 677 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Mimoriadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 10. 5. 2017Registrácia platcu DPHSK2120424955
- 28. 1. 2017Zmena obchodného mena→ Sofia Lux s.r.o.
- 28. 1. 2017Zmena sídlaMostná 13, Nitra